У Селідовому блоковано постачання наркотиків до режимного закладу

07.11.2018 в 12:20

Заборонена речовина повинна була дістатися одного із утримуваних виправної колонії. Факт задокументовано правоохоронцями.


Селидівські правоохоронці вже не раз виявляли в посилках, які надходять до засуджених виправцентру, наркотичні речовини. Так, з початку поточного року поліцейські сім разів блокували спроби передачі наркотиків до режимної установи.

Вчора, 6 листопада, до Селидівської виправної колонії на ім’я 24-річного засудженого прибула посилка з м. Соледар. Під час огляду цього «гостинця», правоохоронці встановили, що у посилці знаходяться цукерки. Однак у ході огляду солодощів був виявлений поліетиленовий пакет з речовиною, схожою на наркотичну.

Сам адресат «солодкої» посилки, пояснив правоохоронцям, що і гадки не мав хто йому її надіслав, а тим більш, що в ній були наркотики. Дійсність його слів тепер будуть з’ясовувати поліцейські.

Наркотична речовина вилучена і направлена на експертизу.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 307 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 8 років.

Досудове розслідування триває.