У районі проведення ООС спільні наряди поліції та Нацгвардії нестимуть службу на новій техніці

22.01.2021 в 09:27

Вчора, 21 січня, начальник поліції Донецької області Микола Семенишин взяв участь у робочій зустрічі командувача Національної гвардії України Миколи Балана з особовим складом військової частини 3057 в Маріуполі та передачі гвардійцям нових службових автомобілів.

Командувач Національної гвардії України подякував бійцям за службу та вручив сертифікат на п’ять нових авто: позашляховик «Toyota Land Cruiser», два автомобілі «Ford Ranger» та два спеціалізовані мікроавтобуси на шасі автомобіля «Ford Transit». Транспорт буде використано для несення служби на території проведення операції Об’єднаних сил, зокрема спільного патрулювання з поліцейськими та оперативно-профілактичних відпрацювань.

Нагадаємо, поліція в зоні ООС тісно співпрацює з військовослужбовцями Нацгвардії, що дає змогу ефективно забезпечувати публічну безпеку. Так, у 2020 році на охорону правопорядку було задіяно близько 500 гвардійців.

«Що стосується патрульних автомобілів для охорони громадського порядку, то їх ми закупили, враховуючи досвід європейських країн. Подібні автомобілі використовуються аналогічними правоохоронними формуваннями країн Європи. Такий досвід ми активно переймаємо у наших партнерів, зокрема країн-учасниць Міжнародної асоціації сил жандармерії та поліції в статусі військової установи (FIEP)», – зазначив Микола Балан.