У поліції Донеччини відбулося урочисте відкриття сучасної телестудії

13.01.2021 в 16:21

Новий інформаційний майданчик, метою якого є якісне і своєчасне інформування мешканців регіону, було створено в рамках співпраці керівництва поліції Донеччини та Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

У заході взяли участь керівництво поліції в Донецькій області, міжнародні партнери, представники ДЮІ МВС України, ЗМІ та громадських організацій.

«Відкриття такої платформи  це ще один крок уперед до ефективної та прозорої взаємодії з громадою. Телестудія дозволить інформувати мешканців про стан безпеки в регіоні, проводити роз’яснювальну роботу на високому професійному рівні»,  підкреслив начальник поліції Донеччини Микола Семенишин.

Телестудія стала спільним безпековим проєктом поліції Донеччини та Програми ООН із відновлення та розбудови миру «Ефективна комунікація поліції з населенням», за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів. Консультативну допомогу у створенні медійної платформи надавали фахівці телевізійних засобів масової комунікації та експерти громадських та міських організацій.

Керівник поліції регіону також відзначив, що кризові ситуації провокують використовувати новітні, ефективні технології в роботі.  Пандемія – була лише одним з викликів, реакцією на який стало створення інформаційного майданчику.

Нова  платформа стане помічником для створення актуальних телепроєктів та успішного продовження випуску програми «Поліція Донеччини» та авторської рубрики «Безпечна Донеччина». Також в межах студії буде діяти буккросинг. Окрім сучасної літератури кожен відвідувач може познайомитися з інформаційним виданням «Поліція Донеччини» та науковими працями поліцейських.