У поліції Донеччини урочисто підняли державний прапор

23.08.2019 в 11:04

Поліцейські відзначили День державного прапора та 28-у річницю незалежності України. З нагоди державних свят кращі працівники поліції отримали відомчі нагороди.

Саме в цей день, 23 серпня, у 1991 році народні депутати внесли до сесійної зали національний жовто-блакитний прапор. І вже наступної доби депутатами Верховної Ради було ухвалено Акт проголошення незалежності України.

З державними святами поліцейських привітав тимчасово виконуючий обов’язки начальника Головного управління Нацполіції в Донецькій області Сергій Беседа.

Право підняти прапор під звуки гімну України було надано найстаршому офіцеру – помічнику начальника поліції Донеччини Миколі Побойному та наймолодшій співробітниці – слідчій поліції Маріуполя Олені Бурнос.

Під цим стягом поліцейські забезпечують безпеку та захищають права громадян. Кращі працівники були нагороджені подяками МВС та Національної поліції.

На знак свободи українського народу жовто-блакитний прапор сьогодні було піднято у всіх підрозділах поліції Донеччини, в тому числі – на лінії розмежування.