У поліції Донеччини служить чемпіонка з бойових мистецтв та екстремальна спортсменка Ксенія Луньова

27.09.2019 в 16:29

Поліцейська з міста Дружківки поєднує роботу в групі реагування зі спортом. На рахунку дівчини - чисельні перемоги у змаганнях з карате, володіння тайським боксом, альпінізм, а також стрибок з парашутом. А нещодавно Ксенія опанувала мову жестів, щоб краще допомагати людям з порушеннями слуху.


Ксенія працює в поліції менше року. Стати поліцейським дівчина вирішила спонтанно – побачила оголошення про набір та згадала дитячу мрію.

Сьогодні капрал поліції Ксенія Луньова працює у секторі реагування патрульної поліції Дружківського відділення поліції.

Невід’ємна частина життя поліцейської - спорт. У 14 років Ксенія почала займатися в секції карате. Потім був кікбоксінг, тайський бокс та мое-тай під керівництвом заслуженого тренера Олександра Салівона.

Одночасно з тренуваннями спортсменка встигала відвідувати уроки скелелазіння та стрільби, ходила в походи, а згодом навіть стрибнула з парашутом з висоти 900 метрів на «відмінно». Та це не єдина гордість Ксенії - на її рахунку чисельні перемоги під час змагань та завойовані звання чемпіона Донецької області з семи-до карате та призера чемпіонату України з карате.

Професійний спорт довелося покинути через травму. Але поліціянтка веде активний спосіб життя та залюбки вчиться новому.

У серпні цього року Ксенія Луньова отримала сертифікат зі знання жестової мови, долучившись до проєкту «Жестова мова для поліцейських». Відтепер їй з легкістю вдається усуватиіз порушеннями слуху до поліції та забезпечувати їхню безпеку.

«Тільки позитивне ставлення та максимальна віддача у всьому, що робиш, допомагає подолати всі труднощі, досягнути максимального результату» - впевнена поліцейська Ксенія Луньова.