У Новгородському вилучено реактивну гранату

27.04.2018 в 14:59

РПГ в своєму гаражі зберігав 39-річний житель. За участі спеціалістів небезпечну знахідку було вилучено, а власнику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 7 років.


В ході реалізації оперативної інформації співробітниками управління карного розшуку ГУНП в Донецькій області спільно з місцевими розшуковцями в ході огляду помешкання мешканця Торецького району в гаражі було вилучено РПГ-22.

Власник зброї розповів, що предмет він знайшов у 2014 році у с.Новгородське на території колишнього заводу та зберігав у якості «сувеніру», однак розуміючи небезпеку, вдома ховати не став, а переніс в гараж.

За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 7 років.

Поліцейські нагадують, що згідно з ч. 3 цієї ж статті у разі добровільної здачі вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин і спеціальних засобів, які зберігаються незаконно, громадянам гарантується звільнення від кримінальної відповідальності.