У Мирнограді поліцейські встановлюють місцезнаходження матері, яка залишила однорічну дитину в холодному будинку

21.01.2021 в 17:19

Дівчинка перебувала в нестерпних, а головне – в небезпечних для її життя умовах. Важко уявити, що могло статися із малечею, якщо б її не виявили поліцейські. Наразі дівчинку тимчасово поміщено до медичного закладу.


Сьогодні, 21 січня, під час перевірки підоблікових сімей мирноградські правоохоронці спільно з фахівцем соціальної служби завітали до однієї вже добре знайомої родини, матір якої вже притягували до адміністративної відповідальності за невиконання батьківських обов’язків.

Двері будинку виявилися відчиненими, проте в оселі нікого не було. Натомість, в приміщенні панувала повна антисанітарія та було дуже холодно. В цих жахливих умовах інспектор ювенальної превенції Антон Сябрук виявив у манежі дівчинку, яка була напівроздягнута при тому,що на вулиці мінусова температура.

Відразу було прийнято рішення помістити дитину до медичного закладу, де їй буде надано необхідну допомогу.

Наразі правоохоронці встановлюють місце знаходження матері, яка покинула однорічну дитину в морози у холодній та брудній оселі.

Шановні громадяни, якщо вам відомо про факти неналежного виховання дітей, повідомте про це до поліції за номером 102. Це може зберегти життя та здоров’я дитини і змінити її майбутнє!