У Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України відбулася зустріч курсантів-першокурсників з очільником поліції Донеччини Миколою Олександровичем Семенишиним

03.12.2017 в 14:37

1 грудня на базі Маріупольського центру первинної підготовки «Академія поліції» для курсантів 1-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Донецького юридичного інституту ректором інституту, професором Віктором Миколайовичем Бесчастним була організована зустріч з начальником Головного управління Національної поліції в Донецькій області, генералом поліції 3-го рангу Миколою Олександровичем Семенишиним.

У ході зустрічі ректор інституту Віктор Миколайович наголосив на тому, що дуже пишається тим, що Донецький юридичний інститут знову відновив свою діяльність на рідній землі, що саме 50 курсантів, які наразі навчаються у м. Маріуполі є Новою поліцією України, тими, хто створює нову історію.

Курсанти мали можливість безпосередньо поспілкуватися з очільником поліції Донеччини Миколою Олександровичем Семенишиним, який поділився з молоддю своїм попереднім досвідом роботи у міліції та сучасними перспективами розвитку Національної поліції України. Нині ж у поліції активно проводяться реформи, і курсанти є частиною цих реформ.

Більш того, курсанти 1-го курсу Донецького юридичного інституту привітали Миколу Олександровича Семенишина з минулим Днем Народження та подарували фото-коллаж зі спільними фото з генералом, а також представили привітання від колективу інституту з призначенням на посаду начальника Головного управління Національної поліції в Донецькій області.

Також, творчий колектив курсантів, а саме, Анатолій Дзедзицький, Ангеліна Ткач та Катерина Гузікова представили музичну композицію – попурі з чотирьох сучасних пісень. Виконання двох українських та двох англійських пісень під акомпонимент гітар викликало гучні оплески усіх присутніх.

На згадку про зустрічі відбулося спільне фотографування курсантів з ректором інституту та очільником поліції Донеччини. Микола Олександрович Семенишин ще раз наголосив на тому, що у майбутньому сподівається на активну співпрацю з курсантами, які обрали освіту на рідній Донеччині.

Перші кроки у співпраці курсантського підрозділу ДЮІ в м. Маріуполі з поліцією Донеччини вже зроблені. Спільні іміджеві заходи, а саме: «Факультативи з поліцейським», які проводяться в школах м. Маріуполя, «Фестиваль поліцейської та юридичної освіти», який було проведено у м. Волноваха, участь практичних працівників поліції у навчанні курсантів, спільні культурно-масові та спортивно-масові заходи є цьому підтвердження.
15:45 18.09.2020
Зниклого 15-річного маріупольця поліцейські розшукали в Києві
15:19 18.09.2020
Поліцейські Донеччини розпочали розслідування чотирьох ДТП із загиблими
14:23 18.09.2020
«За маніпуляції зі зміною виборчої адреси поліція розслідує 10 кримінальних проваджень», - Ігор Клименко (ВІДЕО)
12:15 18.09.2020
Поліція закликає берегти дітей від падіння з вікон: троє постраждалих за тиждень
10:23 18.09.2020
У Слов’янську поліцейські карного розшуку затримали групу зловмисників за серію крадіжок з авто
10:00 18.09.2020
Поліція Донеччини запрошує школярів обрати професію поліцейського
17:43 17.09.2020
Поліцейські Маріуполя познайомили школярів із чотирилапими помічниками
17:17 17.09.2020
У двох підрозділах поліції Маріуполя – нові керівники
17:11 17.09.2020
У Дружківці поліція затримала чоловіка за замах на вбивство
16:56 17.09.2020
Поліція Маріуполя розпочала досудове розслідування за фактом хуліганських дій