У Маріуполі пройшли легкоатлетичні змагання серед силових відомств та вишів Донеччини

20.04.2018 в 16:37

Захід відбувся за ініціативи керівництва ГУНП в Донецькій області в рамках відродження фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» в Україні. На бігових доріжках зустрілися поліцейські усіх територіальних підрозділів, прикордонники, рятувальники та курсанти ДЮІ. Всього участь у змаганнях взяли більше 100 осіб, серед яких майже чверть – дівчата.

Збір учасників, реєстрація та жеребкування – на площу Воїнів Визволителів з’їхалися учасники з різних куточків Донеччини, аби підтримати спортивний розвиток регіону та перевірити власні сили.

У забігах на різні дистанції взяли участь і жінки, і чоловіки, а відкрився захід з підняття Прапора України під виконання Гімну України.

Так, присутнім було запропоновано одразу кілька відрізків – 1 000, 3 000 та 5 000 метрів. Переможці у кожному із забігів визначалися як в особистому, так і в командному заліку.

За підсумками легкоатлетичного кросу першою дистанцію у 1 000 метрів подолала курсант Донецького юридичного інституту – Катерина Лебеденко, серед чоловіків кращим став співробітник ДСНС Сергій Замужний.

На фініш 3-кілометрового забігу першим прийшов ДСНС-ник Богдан Савран, а 1 місце у забігу на 5 кілометрів посів його колега Данило Костенко.

У командному заліку першими стали співробітники ДСНС, друге та третє місця розділили між собою курсанти ДЮІ та прикордонники.

Підбадьорював учасників та вболівальників оркестр ГУНП в Донецькій області.

Поліція Донеччини вітає переможців у всіх номінаціях!

16:31 23.06.2018
У Нікольському поліцейські викрили наркопритон
15:29 23.06.2018
УВАГА! Просимо відгукнутися свідків смертельної ДТП
15:00 23.06.2018
Поки батьки на службі: в Маріуполі діти поліцейських відпочили у мотузковому парку
14:05 23.06.2018
З початку року поліцейські Донеччини оголосили про підозру 168 бойовикам
12:18 23.06.2018
Жителька Покровська потрапила на гачок шахраїв, замовивши солярку через оголошення
10:29 23.06.2018
У Краматорську затриманий наркоторговець
10:20 23.06.2018
Поліцейські Краматорська затримали двох учасників незаконних збройних формувань
18:49 22.06.2018
На Донеччині безпеку під час випускних вечорів забезпечуватимуть посилені наряди поліції
18:20 22.06.2018
Перше місце у турнірі з міні-футболу серед силовиків Донеччини здобула команда поліції Бахмута
16:51 22.06.2018
За добу у Бахмутській оперативній зоні припинено діяльність двох незаконних пунктів прийому металобрухту