У Маріуполі поліція охорони попередила загоряння будинку

02.06.2020 в 10:59

Професійними діями поліцейські запобігли розповсюдженню вогню в офісних та житлових приміщеннях, тим самим врятували життя та здоров’я людей, які опинилися в центрі події.

У суботу зранку, 30 травня, екіпаж групи реагування прибув на охороняємий об'єкт "Центр оперативного друку", де спрацював датчик руху встановленої сигналізації. Під час огляду слідів проникнення виявлено не було. Однак поліцейські звернули увагу з боку тильного входу на силовий кабель, пошкоджений обламаним непогодою деревом. А з фасаду було чутно запах паленого пластика й пішов дим з-під козирку.

На місце поліцейські одразу викликали рятувальників.

Тим часом правоохоронці звернули увагу на інші офісні приміщення, що знаходилися в одному цокольному ряду, і квартири в цьому будинку. З сусідньої пекарні були евакуйовані співробітники, попереджені мешканці верхніх поверхів, огороджені небезпечні території для оточуючих, встановлені дані господарів сусідніх магазинів, які ще не почали в цей час свою роботу.

Спільно з пожежниками поліцейські ліквідували загоряння, яке могло перерости в велику пожежу.

- Оперативні дії співробітників поліції охорони мали вирішальне значення в даній ситуації, адже пожежа могла заподіяти матеріальні збитки замовнику охоронних послуг і, що більш важливо, з'явиться загрозою життю і здоров'ю людей, що опинилися в центрі подій, - вважає Олександр Барабаш, начальник Маріупольського відділу поліції охорони.