«У майбутньому я планую зв’язати своє життя з професією поліцейського!»- відверто розповів учасник молодіжного проекту «Ліга майбутніх поліцейських» у Маріуполі Павло Золотухін

20.11.2017 в 02:28

Хлопець навчається у 10 класі у ліцеї-школі № 48. На перший погляд, він звичайний учень. Русяве волосся, зелені очі, розумний погляд і, здається, що він хоче пізнати цей світ якомога швидше і змінити його на краще. Останні два роки Павло приймає участь у проекті для активної молоді – «Ліга майбутніх поліцейських».


Активний, талановитий, впевнений у своїх силах юнак - таким ми бачимо лігівця. Сьогодні він впевнено рухається до своїх мрій. Хлопець потрапив у проект одним з перших, і відразу ж захопився ідеями, конкурсами, тренінгами, флешмобами. Одним з цікавих проектів, участь у якому підкорила Павла, став «Схід і Захід разом». Два тижні навчання і обмін досвідом з учнями - так провели два тижні діти на Закарпатті.

Один з останніх проектів, про який хлопець розповідає з посмішкою – це «Ліга в дії». З початку з молоддю професійні поліцейські-наставники провели ряд тренінгів, після чого дали змогу маленьким спеціалістам показати свої первинні навички у ролі тренерів. Темами були безпека дорожнього руху, безпека вдома, на вулиці, насильство у сім’ї, як уникнути або впоратись з тяжкими життєвими ситуаціями.

- Перший тренінг, який провела наша група, пройшов у школі-інтернаті. Ми навчали дітей, таких же, як і ми. Слоган чи принцип цього проекту був «Рівний навчає рівного». Прості діти як і ми, навчаємо таких же рівних нам дітей, - розповідає хлопець.


Важливу роль у житті хлопця відіграють його батьки, які безумовно підтримують наміри сина зв’язати своє життя з поліцією. Лігівець зізнався, що плани на майбутнє змінила молодіжна організація. «За поліцією майбутнє, особливо за молоддю, яка обрала для себе такий життєвий шлях, тому що це хороша робота, де людина робить свій внесок у суспільство»,- цитує своїх батьків.

У свої 15 років Павло встигає не тільки добре вчитись, брати участь у конкурсах і олімпіадах, бути активістом у молодіжному русі, а ще має творчі здібності. Відвідує театральну школу, розвиває вокальні дані. Відзначив, що багатьом дітям саме «Ліга» допомогла розкрити свій творчий потенціал. «Є багато заходів, де ми можемо показати себе, свою творчість», - каже Павло.

Із захопленням розповідає про поїздку до Головного управління нацполіції у м.Києві, яку він запам’ятав на все життя. Жили з курсантами Національної академії внутрішніх справ України у казармах, що було дуже цікаво і пізнавально. Напевно, саме там і вирішив поповнити ряди поліції, перейняв дух і настрій.

З «Лігою» хлопець побачив багато міст, таких як Краматорськ, Київ, Харків, Закарпаття. Познайомився з першими людьми поліції. У першу чергу це перший заступник голови Національної поліції В’ячеслав Аброськін, який є ініціатором проекту, підтримує і допомагає лігівцям дотепер. Наставником є і начальник Головного управління Національної поліції Донецької області Микола Семенишин, який ділиться досвідом, надає життєві поради та робить все можливе, аби рух розвивася.

Наприкінці Павло побажав майбутнім активістам не боятись йти до організації, досягати своєї мети, терпіння і віри.


12:29 19.11.2017
За добу на Донеччині з незаконного обігу вилучено більше тисячі боєприпасів
12:22 19.11.2017
Поблизу Слов’янська в дорожній аварії дві людини загинули, ще дві отримали тілесні ушкодження
11:41 19.11.2017
У мешканця Краматорська вилучено півкілограма конопель
10:54 19.11.2017
За тиждень на блокпостах Донеччини припинено більше 60 правопорушень
10:44 19.11.2017
Покровські поліцейські завадили потраплянню бойових "сувенірів" на мирну територію
17:42 18.11.2017
На Донеччині діти-патріоти та поліція разом відзначили День Гідності та Свободи і другу річницю створення молодіжної громадської організації «Ліга майбутніх поліцейських» (ВІДЕО)
17:24 18.11.2017
Поліцейські вилучили у мешканця Ясинуватського району кулемет російського походження
12:04 18.11.2017
У жителя Слов’янська поліцейські вилучили 1400 патронів
11:30 18.11.2017
Поліцейські вилучили маріхуану у мешканця Сартани, що поблизу Маріуполя
09:43 18.11.2017
Співробітники обласного главку викрили двох сусідів у нелегальному утриманні місць вживання наркотиків