«У майбутньому я планую зв’язати своє життя з професією поліцейського!»- відверто розповів учасник молодіжного проекту «Ліга майбутніх поліцейських» у Маріуполі Павло Золотухін

09.11.2017 в 09:09

Хлопець навчається у 10 класі у ліцеї-школі № 48. На перший погляд, він звичайний учень. Русяве волосся, зелені очі, розумний погляд і, здається, що він хоче пізнати цей світ якомога швидше і змінити його на краще. Останні два роки Павло приймає участь у проекті для активної молоді – «Ліга майбутніх поліцейських».


Активний, талановитий, впевнений у своїх силах юнак - таким ми бачимо лігівця. Сьогодні він впевнено рухається до своїх мрій. Хлопець потрапив у проект одним з перших, і відразу ж захопився ідеями, конкурсами, тренінгами, флешмобами. Одним з цікавих проектів, участь у якому підкорила Павла, став «Схід і Захід разом». Два тижні навчання і обмін досвідом з учнями - так провели два тижні діти на Закарпатті.

Один з останніх проектів, про який хлопець розповідає з посмішкою – це «Ліга в дії». З початку з молоддю професійні поліцейські-наставники провели ряд тренінгів, після чого дали змогу маленьким спеціалістам показати свої первинні навички у ролі тренерів. Темами були безпека дорожнього руху, безпека вдома, на вулиці, насильство у сім’ї, як уникнути або впоратись з тяжкими життєвими ситуаціями.

- Перший тренінг, який провела наша група, пройшов у школі-інтернаті. Ми навчали дітей, таких же, як і ми. Слоган чи принцип цього проекту був «Рівний навчає рівного». Прості діти як і ми, навчаємо таких же рівних нам дітей, - розповідає хлопець.


Важливу роль у житті хлопця відіграють його батьки, які безумовно підтримують наміри сина зв’язати своє життя з поліцією. Лігівець зізнався, що плани на майбутнє змінила молодіжна організація. «За поліцією майбутнє, особливо за молоддю, яка обрала для себе такий життєвий шлях, тому що це хороша робота, де людина робить свій внесок у суспільство»,- цитує своїх батьків.

У свої 15 років Павло встигає не тільки добре вчитись, брати участь у конкурсах і олімпіадах, бути активістом у молодіжному русі, а ще має творчі здібності. Відвідує театральну школу, розвиває вокальні дані. Відзначив, що багатьом дітям саме «Ліга» допомогла розкрити свій творчий потенціал. «Є багато заходів, де ми можемо показати себе, свою творчість», - каже Павло.

Із захопленням розповідає про поїздку до Головного управління нацполіції у м.Києві, яку він запам’ятав на все життя. Жили з курсантами Національної академії внутрішніх справ України у казармах, що було дуже цікаво і пізнавально. Напевно, саме там і вирішив поповнити ряди поліції, перейняв дух і настрій.

З «Лігою» хлопець побачив багато міст, таких як Краматорськ, Київ, Харків, Закарпаття. Познайомився з першими людьми поліції. У першу чергу це перший заступник голови Національної поліції В’ячеслав Аброськін, який є ініціатором проекту, підтримує і допомагає лігівцям дотепер. Наставником є і начальник Головного управління Національної поліції Донецької області Микола Семенишин, який ділиться досвідом, надає життєві поради та робить все можливе, аби рух розвивася.

Наприкінці Павло побажав майбутнім активістам не боятись йти до організації, досягати своєї мети, терпіння і віри.


20:01 20.10.2018
У Бахмуті запрацював оновлений блокпост
16:41 20.10.2018
Футбольний матч «Маріуполь - Заря» пройшов без порушень правопорядку
15:25 20.10.2018
Начальник кінологічного центру поліції Донеччини Леонід Котов нагороджений відзнакою МВС «Вогнепальна зброя»
12:54 20.10.2018
Покровські школярі познайомились із роботою місцевої поліції
12:44 20.10.2018
До поліції Краматорська добровільно здались два учасника незаконного збройного формування
17:29 19.10.2018
У Бахмуті поліцейські вилучили склад з тисячами боєприпасів
16:54 19.10.2018
Поліцейські Дружківки викрили танкіста бойовиків
16:35 19.10.2018
На Донеччині на охорону громадського порядку заступили посилені наряди Нацполіції та Нацгвардії України
15:38 19.10.2018
У жителя Слов'янського району поліцейські вилучили півкілограма марихуани
15:10 19.10.2018
На Донеччині розкритий кожен другий злочин - результати роботи поліції за 9 місяців 2018 року