У Красногорівці поліцейські-вибухотехніки навчають дітей правилам поводження в екстрених ситуаціях

25.10.2017 в 18:24

У прифронтових населених пунктах від Гранітного до Красногорівки поряд з малечею завжди знаходиться поліція, яка охороняє їх безпеку. Гості з департаменту вибухотехнічної служби Національної поліції України та місцеві поліцейські провели для більш ніж двохсот дітей урок безпеки та обережності.


Сьогодні в зоні проведення АТО, тим більше на лінії розмежування, знайти небезпечну «іграшку» можна практично скрізь: в лісі, в старому окопі, на свіжозораному полі, на вулицях міст та навіть на власному городі. І якщо вибухові пристрої відомого зразка легко розпізнати за зовнішнім виглядом і діяти відповідно до ситуації, то саморобні вибухівки та нерозповсюджені боєприпаси, що можуть з’явитися на вулицях міст і селищ, визначити набагато складніше не тільки дітям, а й дорослим.

Представники департаменту вибухотехнічної служби Національної поліції України, співробітники з Маріуполя та працівники ювенальної превенції Мар’їнського відділення поліції об’єднали учнів всіх шкіл Красногорівки (більше 200 дітей) та провели для них урок безпеки.

Працівники поліції з великим досвідом роботи, які мають за плечима сотні цікавих та повчальних уроків життя, заінтригували маленьких слухачів з перших хвилин. Вибухотехніки продемонстрували велику кількість боєприпасів, які можуть трапитися дітям, та детально розповіли, що треба робити в тому чи іншому випадку.

До речі, в Красногорівці малеча виявилася досить обізнаною. І це не дивно, адже маленькі мешканці міста вже третій рік живуть під прицілом бойовиків. Правила поводження з вибухонебезпечними предметами місцевим життєво необхідні.

На завершення поліцейські дозволили школярам побувати всередині сучасного бронеавтомобіля "Спартан", який є пересувною вибухотехнічною лабораторією.

- Ми постійно піклуємося про безпеку дітей та регулярно нагадуємо основні правила поводження в екстрених ситуаціях, адже діти мають властивість забувати та швидко перемикати свою увагу на інші події. Тому важливо систематично нагадувати їм про дотримання особистої безпеки, - зазначив майор поліції Володимир Райвич, співробітник ювенальної превенції Мар’їнського відділення поліції.