У Красногорівці поліцейські нагадують школярам правила поводження з вибухонебезпечними предметами

19.09.2017 в 14:42

Пріоритет для поліцейських - це безпека дітей, особливо у населених пунктах, де малеча ходить до школи, а поряд бойовики ведуть вогонь. Нагадати про правила безпеки та обговорити проблеми дітей прибули співробітники ювенальної превенції Мар’їнського відділення поліції Юлія Любач та Володимир Райвич.


Правоохоронці відвідали школу №5, де навчається майже 170 дітей. Цей навчальний заклад – один з найстійкіших, адже працював майже всі три роки війни.

Історії маленьких мешканців прифронтового міста про знайдені на подвір’ї чи на вулиці залишки снарядів - вже звична справа. Тому поліцейські постійно спілкуються з учнями, щоб алгоритм дій при поводженні з вибухонебезпечними предметами дійшов до автоматизму.

Крім правил безпеки дітей цікавили багато питань про адміністративну та кримінальну відповідальність. Що можна робити, а чого слід не допускати та як захистити себе у небезпечних ситуаціях.

Наприкінці уроку з поліцейськими молодь приміряла екіпіровку правоохоронців та фотографувалася з представниками ювенальної превенції.

- В Мар’їнському районі більше 30 шкіл, 7 з них розташовані на лінії розмежування. Навідуватися кожного дня у навчальні заклади поліцейські фізично не можуть через некомплект особового складу, однак, приділяють максимум сил, щоб підлітки знали правоохоронців в обличчя і не боялися звернутися з будь-якою проблемою,- зазначила Юлія Любач, інспектор ювенальної превенції Мар’їнського відділення поліції.

Варто відзначити, що цього навчального року крім 5-ї школи у Красногорівці почала працювати ще одна школа №4, яка під час війни була пошкоджена. Зараз тут навчається майже 80 школярів.