У Краматорську затриманий екс-бойовик

11.04.2018 в 11:56

Поліцейські викрили краматорчанина, який у 2014 році чергував на блокпосту терористів.

Інформацію про учасника незаконних збройних формувань співробітники Краматорського відділу поліції отримали під час проведення оперативно-профілактичних заходів на території міста.

Поліцейські зібрали докази причетності місцевого мешканця 1971 року народження до участі в НЗФ, яке діяло в Краматорську у період окупації.

Встановлено, що чоловік піддався на пропаганду бойовиків та деякий час здійснював контрольно-пропускний режим на блокпосту в місті. За це йому обіцяли гроші та продукти харчування.

Після звільнення Краматорська найманець переховувався в РФ, а потім повернувся у місто. Свою протиправну діяльність всіляко приховував. Але, незважаючи на те, що з моменту окупації пройшло чотири роки, був викритий поліцією.

Інформацію за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст. 260 "Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань" Кримінального кодексу України. Триває слідство.

Співробітники поліції продовжують заходи, спрямовані на встановлення та документування учасників НЗФ та притягнення їх до кримінальної відповідальності.

Нагадуємо, згідно з ч.6 ст.260 Кримінального кодексу України, звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка перебувала в складі збройних формувань, якщо вона добровільно вийшла з такого формування і повідомила про його існування в органи державної влади або органи місцевого самоврядування.

Для цього потрібно звернутися до поліції за номером 0-800-505-102 або заповнити форму на сайті «Стоптероризм».