У Краматорську запущено практичний етап проекту "Безпечний будинок"

09.02.2018 в 15:21

Представники поліції, міськради та комунальних служб перевірили "пілотні" будинки, які були обрані для втілення програми безпеки.


Нагадаємо, що у листопаді 2017 року керівництво поліції Донечини розпочало впровадження нової програми безпеки - "Безпечний будинок". Цей проект входить до єдиної стратегії розвитку системи МВС та має об'єднувати зусилля правоохоронців, місцевої влади, комітетів самоорганізації населення та об'єднань співвласників багатоквартирних будинків задля безпеки громадян.

У Краматорську розпочалось обстеження будинків, мешканці яких першими вирішили долучитись до програми.

Спеціально створена комісія перевірила освітленість придомових територій, надійність блокування вільного доступу до підвалів, горищ та технічних приміщень, наявність грат на вікнах першого поверху та домофонів на дверях під'їздів, закриття дворів та дитячих майданчиків огорожею.

За результатами проведених обстежень співробітники поліції надали рекомендації, виконання яких допоможе підвищенню безпеки мешканців кожного окремого будинку.

Такий формат співпраці з населенням на засадах партнерства дозволить забезпечити громадський контроль за роботою поліції та разом зробити місто безпечним.

Також поліцейські провели зустріч з інтернет-провайдерами міста, на якій було обговорено умови для виконання одного з пунктів проекту «Безпечний будинок» - встановлення камер у будинках міста.