У Краматорську поліцейські затримали підозрюваних у серії угонів та крадіжок

25.03.2019 в 15:13

Троє чоловіків викрадали з гаражів автомобілі та інше майно. Наразі встановлена причетність зловмисників до двох угонів і трьох крадіжок. Підозрюваним обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.


В середині березня до Краматорського відділу поліції надійшло 3 повідомлення про крадіжку інструментів з гаражів. Всі три факти були вчинені на території одного авто-гаражного кооперативу.

Того ж дня співробітники кримінальної поліції встановили та затримали підозрюваних.

Поліцейські з’ясували, що троє чоловіків віком 20-28 років віджимали ворота гаражів та проникали всередину. Здобиччю викрадачів ставали інструменти, автомобільні деталі та інше майно. Речові докази вилучені.

Крім того, слідчим була доведена причетність спільників до викрадення двох автомобілів. Не змінюючи спосіб проникнення, молодики угнали автомобіль ВАЗ-21061. На жаль, знайти вдалось лише його окремі частини, адже автомобіль було розібрано.

А от викрадений 5 березня «MercedesVito» було виявлено одразу покинутим після дорожньо-транспортної пригоди. Однак на той час особи зловмисників встановлені не були.

Наразі триває досудове розслідування. Зловмисникам повідомлено про підозру у викраденні автотранспорту (ст. 289 Кримінального кодексу України) та крадіжках, поєднаних з проникненням у приміщення (ч. 3 ст. 185).

Співробітники Краматорського відділу поліції перевіряють причетність підозрюваних ще до близько 10 крадіжок з гаражів.