У Краматорську поліцейські затримали ділка з особливо великим розміром наркотовару

04.05.2020 в 18:14

27-річний краматорчанин був посередником в розповсюдженні наркотиків шляхом закладок. Продавав особливо небезпечну психотропну речовину (PVP). Під процесуальним керівництвом прокуратури чоловіку повідомлено про підозру. Йому загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.


Співробітники кримінальної поліції Краматорська отримали оперативну інформацію про те, що 27-річний місцевий житель причетний до незаконного збуту психоактивної речовини – PVP.

Поліцейські провели слідчо-оперативні заходи спрямовані на документування незаконної діяльності краматорчанина.

Оперативники встановили канал постачання наркотику до фігуранта. Так, чоловік поштою отримував наркопосилку, а після залишав її у вказаний час в зазначеному місці. За кожний такий пакунок отримував 500-600 гривень. До кінцевого споживача наркотик надходив через так звані закладки.

Після отримання правоохоронцями інформації про надходження чергової партії наркотику, поліцейські затримали наркозбувача. Фігурант мав при собі психоактивні речовини в полімерному пакунку.

Правоохоронці вилучили наркотик, загальна вага його складає майже 40 грамів, що є особливо великим розміром.

Наразі наркоділку під процесуальним керівництвом прокуратури, повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України (незаконне зберігання з метою збуту психотропної речовини в особливо великому розмірі).

Якщо Вам відомо про осіб, які займаються виготовленням або збутом наркотиків, звертайтеся до Краматорського відділу поліції (вул. Академічна, 25) або за телефоном «102».