У Краматорську поліцейські виявили дітей, які при живих батьках жили серед розрухи

09.02.2018 в 18:23

10-річний хлопчик та на 2 роки менший брат знаходились у покинутій квартирі без води, світла і тепла. Дітей, які спали на санчатах поруч з бродячим собакою, поміщено до лікарні. Батьків притягнуто до відповідальності.


Під час рейду у Краматорську інспекторами ювенальної превенції було отримано інформацію, що в одній з покинутих квартир нежилого будинку на межі існування перебуває родина з дітьми.

Поліцейські взяли в роботу отримані дані. Від побаченого навіть правоохоронці зі стажем були шоковані. У приміщенні було брудно та холодно, вода та їжа - відсутні. Хлопчики 2007 та 2009 років народження спали на підлозі у санчатах, вкриті мотлохом. Біля них лежав бродячий пес.

Як згодом з’ясувалось, ця сім’я раніше мешкала разом із матір'ю одного з батьків. Через пристрасть подружжя до алкоголю, з господинею часто виникали сварки, які врешті-решт завершилися втратою даху. Старша (16-річна) донька залишилась з бабусею.

Співробітники поліції разом з представниками соціальної служби вилучили дітей. Зараз вони знаходяться у лікарні. Подружжя притягнуто до відповідальності за ст. 184 КУпАП, наразі вирішується питання про позбавлення їх батьківських прав.