У ході масштабних навчань поліцейські відпрацювали позаштатні ситуації під час проведення виборів

05.03.2019 в 18:14

Участь у заході взяли три підрозділи системи МВС. Поліцейські, рятувальники та нацгвардійці відпрацювали алгоритм дій під час забезпечення публічної безпеки на виборах. Навчання пройшло на Київщині у с. Нові Петрівці сьогодні, 5 березня.

Перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий зазначив, що під час забезпечення виборчого процесу між підрозділами системи МВС повинна бути повна взаємодія та координація всіх дій.

«Тому сьогодні ми проводимо масштабні навчання по забезпеченню охорони публічної безпеки та порядку під час проведення виборів. Тобто ми відпрацюємо всі проблемні питання, які виникають, а також ті, які можуть виникнути під час виборів. Поза увагою не повинно лишитися жодне питання, зокрема, і робота груп реагування патрульної поліції, слідчо-оперативних груп, вибухотехніків, а також ефективної розстановки особового складу»,- зазначив Сергій Яровий.

Голова Нацполіції Сергій Князєв підкреслив, що в цих навчаннях не буде переможців або переможених.

«Ми практично відпрацюємо роботу в позаштатних ситуаціях підтримання виборчого процесу. Ми маємо низку проблем, які технічно повинні узгодитися з колегами з інших підрозділів. І сьогодні ми відпрацюємо алгоритм дій правоохоронців під час виявлення та документування різного виду порушень на виборах»,- зазначив очільник Нацполіції.

У рамках навчань поліцейські, співробітники Нацгвардії та рятувальники відпрацювали спільні дії під час виявлення різних порушень під час виборів. Зокрема, дії співробітників різних відомств під час виявлення фактів підкупу виборців, пошкодження бюлетенів, а також реагування на різні позаштатні ситуації.

Крім того, правоохоронці відпрацювали алгоритм дій під час виникнення надзвичайних ситуацій. Зокрема, застосування піротехнічних засобів та хімічних речовин на виборчій дільниці.

За результатами відпрацювання керівниками відомств було проведено аналіз дії правоохоронців у змодельованих ситуаціях. Відтак Голова Нацполіції Сергій Князєв наголосив на необхідності проведення аналогічних навчань на місцях, з урахуванням актуальних проблем, які можуть виникнути під час виборів у конкретному регіоні, області чи населеному пункті.

«Повернувшись в свою область, ви проведете навчання за тим сценарієм, враховуючи ті умови, які виникають у вашому регіоні. Розподіліть навчання на дві частини – окремо з особовим складом та окремо з керівниками. Наголошую, що ваші підлеглі чекають від вас оперативних і професійно грамотних команд»,- наголосив Сергій Князєв.

Нагадаємо, Нацполіція брала участь у оперативно-тактичних та командно-штабних навчаннях.










18:30 20.05.2019
Поліцейські Донеччини вдосконалили навички з домедичної допомоги
15:29 20.05.2019
На блокпостах Донеччини з початку року припинено понад 900 правопорушень
15:15 20.05.2019
Троє мешканок Покровської оперзони втратили свої заощадження, «рятуючи родичів від тюрми»
15:11 20.05.2019
Мирноградські правоохоронці навчили дошкільнят «дорожньої абетки»
14:23 20.05.2019
«Ми наближаємо дні, коли окуповані території будуть повернені під наш суверенітет, і українці об’єднаються», - Іван Варченко
13:02 20.05.2019
У Краматорську поліцейські затримали двох підозрюваних у розбої
11:56 20.05.2019
У Лиманському районі внаслідок ДТП загинула родина
19:02 18.05.2019
На Донеччині поліцейські показали дітям переваги своєї професії
14:34 18.05.2019
З нагоди Дня Європи поліцейські Донеччини влаштували концерт у Чернігові
10:58 18.05.2019
На Донеччині оперативники пройшли курс практичних стрільб від інструкторів з КОРДу (ВІДЕО)