У ході масштабних навчань поліцейські відпрацювали позаштатні ситуації під час проведення виборів

05.03.2019 в 18:14

Участь у заході взяли три підрозділи системи МВС. Поліцейські, рятувальники та нацгвардійці відпрацювали алгоритм дій під час забезпечення публічної безпеки на виборах. Навчання пройшло на Київщині у с. Нові Петрівці сьогодні, 5 березня.

Перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий зазначив, що під час забезпечення виборчого процесу між підрозділами системи МВС повинна бути повна взаємодія та координація всіх дій.

«Тому сьогодні ми проводимо масштабні навчання по забезпеченню охорони публічної безпеки та порядку під час проведення виборів. Тобто ми відпрацюємо всі проблемні питання, які виникають, а також ті, які можуть виникнути під час виборів. Поза увагою не повинно лишитися жодне питання, зокрема, і робота груп реагування патрульної поліції, слідчо-оперативних груп, вибухотехніків, а також ефективної розстановки особового складу»,- зазначив Сергій Яровий.

Голова Нацполіції Сергій Князєв підкреслив, що в цих навчаннях не буде переможців або переможених.

«Ми практично відпрацюємо роботу в позаштатних ситуаціях підтримання виборчого процесу. Ми маємо низку проблем, які технічно повинні узгодитися з колегами з інших підрозділів. І сьогодні ми відпрацюємо алгоритм дій правоохоронців під час виявлення та документування різного виду порушень на виборах»,- зазначив очільник Нацполіції.

У рамках навчань поліцейські, співробітники Нацгвардії та рятувальники відпрацювали спільні дії під час виявлення різних порушень під час виборів. Зокрема, дії співробітників різних відомств під час виявлення фактів підкупу виборців, пошкодження бюлетенів, а також реагування на різні позаштатні ситуації.

Крім того, правоохоронці відпрацювали алгоритм дій під час виникнення надзвичайних ситуацій. Зокрема, застосування піротехнічних засобів та хімічних речовин на виборчій дільниці.

За результатами відпрацювання керівниками відомств було проведено аналіз дії правоохоронців у змодельованих ситуаціях. Відтак Голова Нацполіції Сергій Князєв наголосив на необхідності проведення аналогічних навчань на місцях, з урахуванням актуальних проблем, які можуть виникнути під час виборів у конкретному регіоні, області чи населеному пункті.

«Повернувшись в свою область, ви проведете навчання за тим сценарієм, враховуючи ті умови, які виникають у вашому регіоні. Розподіліть навчання на дві частини – окремо з особовим складом та окремо з керівниками. Наголошую, що ваші підлеглі чекають від вас оперативних і професійно грамотних команд»,- наголосив Сергій Князєв.

Нагадаємо, Нацполіція брала участь у оперативно-тактичних та командно-штабних навчаннях.


18:20 12.12.2019
На Донеччині поліція охорони спільно з торецькими колегами затримали неповнолітнього зловмисника
15:31 12.12.2019
В Соледарі поліцейські затримали підозрюваного, який задушив свого приятеля
14:55 12.12.2019
Поліція запустила телеграм-форуми з населенням у всіх великих містах Донеччини
14:17 12.12.2019
Покровські поліцейські затримали чоловіка, який знаходячись у розшуку, здійснив розбійний напад на пенсіонерів
13:37 12.12.2019
У Добропіллі поліцейські вилучили арсенал зброї у місцевого мешканця
11:07 12.12.2019
У Бахмутському районі поліцейські затримали «чорних лісорубів»
17:51 11.12.2019
Поліцейські розпочали розслідування за фактом загибелі водія в ДТП поблизу Слов’янська
17:33 11.12.2019
«Дій проти насильства!»: поліція Донеччини провела просвітницький захід у Маріуполі (ВІДЕО)
17:16 11.12.2019
Обох фігурантів у справі побиття волонтера в Бахмуті взято під варту без права внесення застави
15:10 11.12.2019
Поліція розслідує ДТП у Слов’янському районі, в якій одна людина загинула, ще одна травмована