У Харкові В’ячеслав Аброськін презентував навчальний посібник з безпекових питань в умовах ведення гібридної війни

28.08.2019 в 10:28

Презентація посібника «Діяльність Національної поліції України щодо забезпечення публічної безпеки в умовах антитерористичної операції», підготовленого першим заступником Голови Національної поліції України - начальником кримінальної поліції В’ячеславом Аброськіним, відбулася 27 серпня у Харківському національному університеті внутрішніх справ.


Перед початком презентації присутні ознайомилися з фотовиставкою, на світлинах якої відображено події, що відбувалися на окупованих територіях Донецької і Луганської областей, а також переглянули відеофільм.

У заході взяли участь перший заступник Голови Національної поліції України В’ячеслав Аброськін, ректор Харківського національного університету внутрішніх справ Дмитро Швець, академік Національної академії правових наук України доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України Олександр Бандурка, начальник ГУНП в Луганській області полковник поліції Сергій Колесник, заступник начальника ГУНП в Донецькій області – начальник кримінальної поліції полковник Артем Кисько, заступник начальника ГУНП в Харківській області – начальник слідчого управління полковник поліції Сергій Чиж, перший заступник директора Харківського наукового інституту судово-дослідних експертиз імені заслуженого професора М. С. Бокаріуса Олег Угровецький, рецензент посібника, завідувач кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування ХНУВС полковник поліції Ольга Безпалова, а також представники усіх закладів вищої освіти системи МВС України, Державного науково-дослідного інституту МВС України, науково-педагогічний склад університету, курсанти.

Презентацію відкрив ректор вишу Дмитро Швець, який відзначив актуальність навчального посібника

«Це унікальне та необхідне видання, в якому акумульовано досвід поліцейських, що несли службу на тимчасово окупованих територіях на сході України із забезпечення прав і свобод громадян, законності та правопорядку в державі».

Перший заступник Голови Національної поліції В’ячеслав Аброськін наголосив, що у посібнику об’єднано весь досвід, який поліцейські отримали під час забезпечення публічного порядку на території проведення антитерористичної операції на сході нашої країни в 2014–2018 рр.

«Єдина моя мета, яку я з командою однодумців досягав при виданні цього навчального посібника, - щоб майбутні працівники поліції не допускали тих помилок, які робили ми через відсутність необхідних навичок та знань, бо за кожною помилкою може стояти життя звичайного громадянина, поліцейського. Найважливішого значення в наших сьогоденних умовах, коли окуповані ворогом наші території, коли гібридна війна не припиняється ані на мить, набуває розвиток системи відомчої освіти. Ми маємо орієнтуватися на підготовку висококваліфікованих фахівців для служби в підрозділах Національної поліції України шляхом формування в них знань і умінь, необхідних для виконання покладених поліцейських завдань щодо протидії злочинності як в умовах мирного часу, так і за надзвичайних умов».

Присутні фахівці зазначили, що, ознайомившись з матеріалами видання, курсанти зможуть в подальшому використовувати засвоєні знання для вирішення типових ситуацій, що виникають під час забезпечення органами поліції публічної безпеки в умовах проведення антитерористичної операції, організовувати управлінську діяльність на основі певного алгоритму, орієнтуватися у процесі зміни професійних завдань та ускладнення оперативної обстановки.

Учасники наукового семінару отримали екземпляри нового посібника.

Після презентації перший заступник Голови Національної поліції оглянув нову спеціалізовану навчальну аудиторію, обладнану тематичними стендами, для проведення занять з дисциплін «Поліцейська (адміністративна) діяльність», «Тактико-спеціальна підготовка», «Організація та тактика дій поліції по забезпеченню публічного порядку та безпеки», «Організація охорони публічного порядку». В аудиторії також демонструються речі, що безпосередньо застосовувалися (перебували) під час проведення АТО на сході України

Присутнім було продемонстровано виступ курсантських підрозділів карабінерів та барабанщиць.
17:17 28.10.2020
Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом конфлікту в маршрутному таксі Слов’янська
15:15 28.10.2020
Маріупольські поліцейські врятували від домашнього насильства жінку та завадили її чоловікові накласти на себе руки
15:07 28.10.2020
Поліція Краматорська розслідує правопорушення, пов’язане з виборчим процесом
12:31 28.10.2020
Поліцейські Дружківки встановлюють обставини ДТП за участю дитини
12:12 28.10.2020
У Мирнограді поліція притягує до відповідальності зловмисника, який поранив чоловіка ножем
11:15 28.10.2020
До чат-боту «Слов’янськ проти наркотиків» надійшло майже 80 повідомлень від містян
10:46 28.10.2020
Поліція Бахмута встановлює обставини ДТП з неповнолітньою постраждалою
12:57 27.10.2020
Команда поліції Донеччини перемогла у першому матчі ХХХ Чемпіонату України з волейболу
12:11 27.10.2020
Поліцейські Слов’янська відкрили кримінальне провадження за фактом перешкоджання здійсненню виборчого права
09:49 27.10.2020
Поліцейські Дружківки врятували літню жінку від пожежі