У Дружківці викрито наркоаграрія (ФОТО)

11.07.2018 в 12:55

Чоловік вирощував нарковмісні рослини одразу для виготовлення кількох видів наркотиків. Зловмисник запевняє, що планував вживати їх виключно самостійно. Усе вилучено співробітниками управління протидії наркозлочинності обласного главку поліції та спрямовано на експертизу. Операція «Мак» триває.

До оперативників надійшла інформація про те, що засуджений у 2015-му році за аналогічний вид злочину, 45-річний дружківчанин знову висадив заборонені рослини. Провівши за ухвалою Дружківського міського суду обшукові заходи, поліцейські виявили на різних ділянках навколо дому зловмисника посіви і маку, і конопель. Крім того, частина зібраного врожаю вже готувалася для подальшого вживання. Загалом дозрівали 23 кущі конопель і 30 – маку. Марихуана також зберігалася у висушеному вигляді, а мак (загальною вагою близько 2,5 кілограми) ще проходив стадію сушки.

Власник пояснив, що з маку планував приготувати опій, а коноплі - курити замість цигарок. Чоловік вже тривалий час на постійній основі вживає наркотики, а тому все призначалося лише для нього.

Наразі з вилученим працюють експерти в рамках кримінального провадження, відкритого за ст.309 «Незаконне зберігання наркотичних речовин без мети збуту» та ст.310 «Незаконне вирощування снодійного маку або конопель» Кримінального кодексу України.