У Добропіллі жінка-опікун привласнила гроші сироти

17.04.2019 в 13:05

Поліцейські притягують до кримінальної відповідальності жительку міста Білозерське Добропільського району, яка незаконно заволоділа коштами своєї 18-річної підопічної. Протиправні дії жінки кваліфіковані як шахрайство.

До чергової частини Добропільського відділення поліції звернулась 18-річна мешканка Добропілля, яка поскаржилась на те, що її опікун зняла з її банківського рахунку зняла гроші і не хоче віддавати.

Виявилося, що коли в лютому цього року потерпіла досягла повноліття, тітка, яка є її опікуном, сповістила про те, що у відділенні банку на ім’я дівчини відкритий рахунок і на ньому зберігається 60 тисяч гривень. Жінка додала, що для того, щоб користуватися грошима, їй необхідно прийти до банківської установи та підписати відповідні папери.

Однак, як було встановлено, опікунка домовилась із знайомою працівницею банку, аби та підготувала документи не на ознайомлення, а на видачу грошей. Молода підопічна поспішала, тому коли вони разом із тіткою прийшли в банк, сирота не читаючі підписала папери і побігла на роботу, а її тітка залишилась у відділенні.

Через два місяці дівчина захотіла скористатись своїми заощадженнями, однак виявилось, що грошей на рахунку немає. На питання підопічної опікунка зізналась, що того ж дня у банку забрала всі 60 тисяч гривень, однак віддавати їх не збирається.

Ошукана сирота звернулась за допомогою в поліцію.

За даним фактом поліцейські відкрили кримінальне провадження за ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії.