У Добропіллі вихованці дитсадочка познайомилися з роботою місцевих поліцейських

06.09.2019 в 16:53

Які спецзасоби використовують правоохоронці, як поліція реагує на повідомлення, як розкривають злочини, де утримують зловмисників – все це дізналися вихованці дитячого садочку «Волошка» під час екскурсії до Добропільського відділення поліції.


Дітей зустрічали начальник сектору превенції Андрій Ваврик разом із інспектором ювенальної превенції Добропільського відділення поліції Юлією Мурашко. Екскурсія традиційно розпочалася з чергової частини, де поліцейські розповіли маленьким гостям про порядок реєстрації повідомлень та заяв про правопорушення і події та подальше реагування на них працівників поліції. Ознайомили малечу і з роботою слідчо-оперативних груп, які вирушають на місця скоєння злочинів.

Далі діти відвідали музей історії органів внутрішніх справ. Вихованці садочку дізналися як розвивалася правоохоронна система рідного краю, побачили архівні документи, особисті речі ветеранів органів внутрішніх справ, фотографії, зразки вогнепальної та холодної зброї.

Найбільші враження на дошкільнят справили спецзасоби, якими користуються правоохоронці, а також службовий автомобіль. Всі бажаючи мали змогу посидіти за кермом спецавтівки та відчути себе справжнім поліцейським. Крім того, інспектор поліції Юлія Мурашко нагадала малечі правила дорожнього руху та закликала неухильно їх дотримуватися.

Діти були вдячні за цікаву екскурсію, а працівники поліції зазначили, що завжди раді зустрічі з юними гостями.