У День знань в кожній школі Донеччини чергуватиме група поліції

31.08.2017 в 18:09

Завтра, 1 вересня, безпеку дітей безпосередньо під час урочистостей охоронятимуть понад 760 поліцейських. Під особливою увагою – навчальні заклади у населених пунктах на лінії вогню.

 

За розпорядженням керівництва ГУНП в Донецькій області у зв’язку з проведенням шкільних лінійок роботу поліції регіону було посилено, а кожний навчальний заклад взято під охорону.

Навчальний рік розпочнеться у 560 школах, куди прийдуть більше 152 тисяч учнів, з них майже 17 тисяч - першокласники. У кожній безпосередньо поряд з дітьми протягом всієї церемонії будуть знаходитися поліцейські. Співробітники ювенальної превенції стежитимуть за безпекою, реагуватимуть на звернення та у разі необхідності оперативно надаватимуть допомогу.

Мета правоохоронців - запобігти ситуаціям, що можуть нести загрозу для життя та здоров’я дітей, аби школярі, як і їхні однолітки у мирних областях, могли спокійно відзначити свято першого дзвоника.

Урочисті заходи заплановані і в 37 школах на лінії розмежування, де діти дуже чекають на свято. Підтримати малечу у цей важливий для них день в прифронтові навчальні заходи приїдуть керівники поліції Донеччини.

Крім того, біля шкіл працюватимуть наряди відділу безпеки дорожнього руху, які регулюватимуть рух та наглядатимуть за дотриманням правил дорожнього руху.

Загалом на забезпечення публічної безпеки в Донецькій області 1 вересня та у наступні вихідні дні задіяно понад 900 співробітників поліції та Нацгвардії. Спокій громадян охоронятимуть 430 піших та автомобільних нарядів.

Нагадаємо, напередодні нового навчального року всі школи були ретельно обстежені поліцейськими, вибухотехніками та кінологами спільно зі співробітниками ДСНС.