Торецькі поліцейські розшукали двох дівчат, які майже добу були відсутні дома

13.04.2019 в 11:36

Про зникнення 14-річної доньки та її 21-річної подруги батьки повідомили вчора. Поліцейські знайшли мандрівниць сьогодні в Новгородському. Відносно дівчат протиправних дій скоєно не було.

До поліції звернулася жителька Торецька та повідомила, що її неповнолітня донька відсутня вдома та може знаходитися зі своєю дорослою подругою.

Поліцейські одразу розпочали комплекс розшукових заходів: опитали знайомих, перевірили контакти в соцмережах, розіслали орієнтування на всі блокпости та суміжні органи. Пошуки тривали майже 12 годин і не припинялися ані на хвилину.

За цей час оперативники перевірили безліч інформації про їх можливе місце знаходження, опитали десятки ймовірних свідків та вже під ранок знайшли дівчат.

Як виявилося, подруги спочатку знаходилися в місті, а потім, вживши алкогольні напої, поїхали до Новгородського в гості.

На даний час батьки неповнолітньої притягуються до адміністративної відповідальності за ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей», а відносно її дорослої подруги складено адміністративні матеріали за ст. 180 «Доведення неповнолітнього до стану сп'яніння» Кодексу України про адміністративні правопорушення.