Співробітники управління поліції Донеччини пройшли навчальний курс «Про запобігання корупції»

14.03.2019 в 14:52

Про організаційні засади функціонування системи запобігання корупції та основні норми декларування доходів та витрат дізналися поліцейські під час спілкування з представником Нацполіції України.


У семінарі взяли участь керівники та заступники усіх підрозділів поліції Донеччини. Лектором виступив співробітник Управління з питань запобігання корупції та про проведення люстрації Національної поліції України Руслан Спичак.

Поліцейські обговорили питання запобігання корупції в структурних підрозділах Національної поліції України та відповідальність за такі правопорушення. Представник управління пояснив, які дії можуть застосовуватися щодо недопущення виникнення реального чи потенційного конфлікту інтересів.

Особливу увагу Руслан Спичак приділив вимогам щодо щорічного подання декларації про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру. Він пояснив необхідність повідомляти про суттєві зміни в майновому стані до вже поданої декларації та санкції у випадку ігнорування цієї та інших вимог.