Співробітники Лиманського відділення поліції провели «День відкритих дверей» для школярів міста

06.11.2017 в 18:59

Метою зустрічі правоохоронців із учнями випускних класів було проведення профорієнтаційної роботи та надання необхідної інформації тим, хто вирішив стати курсантами навчальних закладів системи МВС.


Відвідавши підрозділ поліції одинадцятикласники з шкіл Лиману, що називається, зсередини побачили, як функціонує правоохоронна система. По черзі школярі відвідали кожну службу та познайомились з її функціями. Назву заходу було виправдано: діти могли заглянути у будь-який кабінет та поспілкуватись із співробітниками поліції.

Екскурсію почали з чергової частини, адже, сюди перш за все звертаються громадяни за допомогою. Інспектор сектору моніторингу розповів, що від співробітників цього підрозділу залежить, наскільки оперативно й професійно будуть вжиті заходи по документуванню та розкриттю правопорушення.

Далі учням показали ізолятор тимчасового тримання та розповіли про правила тримання під вартою ув'язнених та затриманих.

Інспектор ювенальної превенції продемонструвала зброю та спеціальні засоби, що перебувають на озброєнні правоохоронців.

Під час екскурсії школярі вперше опинились безпосередніми свідками роботи такого складного механізму, як підрозділ поліції.