Спецпризначенець поліції Донеччини увійшов в трійку кращих стрільців України (ФОТО)

14.12.2018 в 10:12

Поліцейський Антон Гладков посів третє місце в особистому заліку у додатковій вправі зі стрільби серед учасників 32 команд Нацполіції, Нацгвардії та Державної прикордонної служби. Змагання на Кубок Міністра внутрішніх справ України зі службово-прикладних та військово-прикладних видів спорту відбулися у рамках тактико-спеціальних і командно-штабних навчань підрозділів МВС.


Бійці роти особливого призначення поліції Донецької області взяли участь у масштабних чотириденних змаганнях, які проводилися  на навчальній базі Національної академії внутрішніх справ України під Києвом. Турнір відбувався за новими методиками.

«Ці методики розроблені в світі і працюють  вже близько 30 років. Ми активно переймаємо цей досвід  вже 5 років з початку війни. Адже наші колеги виходячи на вулицю, кожен день ризикують своїм життям», - зазначив один з розробників змагань, інструктор батальйону поліції особливого призначення Київської області Олег Анісімцев.

Одним з етапів була вогнева підготовка, під час якої поліцейські змагалися у стрільбі з пістолету та автомату. Стріляли зі складних положень на швидкість.

З понад  тисячі учасників спецпризначенці Донеччини показали гідний результат, а Антон Гладков став призером в індивідуальному заліку.

«Наша рота  складається переважно  з учасників бойових дій, які добровольцями пішли на фронт в 2014, а після поповнили лави поліції», - зазначив командир спецпідрозділу Вадим Мотов.