Специфіку роботи поліції вивчали учні маріупольської школи

01.12.2017 в 16:46

У перший день зими на старшокласників загальноосвітньої школи №7 м.Маріуполя, особливо тих, хто мріє пов’язати своє майбутнє з правоохоронними органами, чекав справжній сюрприз. В рамках проведення профорієнтаційної роботи до них завітали працівники управління кадрового забезпечення обласного главку поліції Донеччини.


З чого треба розпочинати службову кар’єру? Які посади у поліції найбільше підійдуть для конкретної особистості? Що треба вміти та знати для того, аби влаштуватися на роботу до правоохоронних органів? Як треба поводитися при виявленні вибухонебезпечних предметів? Чим відрізняється служба в колишній міліції від служби у теперішній поліції? Що треба робити, якщо твій друг або подруга потрапили до поганої компанії? Це далеко не повний перелік питань, на які старшокласники отримали відповідь від діючих працівників поліції.

За задумом організаторів спеціально для того, аби охопити максимальну кількість учнів, захід проводився паралельно у одразу в 4-ох кількох локаціях

У проекті брали участь представники одразу кількох відділів кадрового апарату обласного главку поліції Донеччини та представники Донецького юридичного інституту.

Фахівці тренінгового центру Вячеслав Макарець та Євген Гаргай продемонстрували 10-класникам прийоми самозахисту при раптовому нападі правопорушника у транспорті, у громадському місці, а також за умови наявності великого скупчення людей. Учасники тренінгу уважно стежили за рухами наставників, а найактивніші з них мали можливість особисто відпрацювати виконання прийомів самозахисту.

З 9-класниками працювала психолог Лілія Капкіна, яка у доступній ігровій формі та за допомогою наочних засобів розповіла, як виявити підлітків з так званою девіантною поведінкою, тобто з поведінкою, яка є відхиленням від норми. Адже саме такі діти найчастіше проявляють схильність до вчинення правопорушень. Старшокласники із великим зацікавленням брали участь у тренінгу, а найцікавішим для них було дізнатися, що робити в ситуації, якщо твої однолітки все ж таки потрапили до «поганої» компанії.

Представник відділу комплектування Олена Шевченко повідомила  11-класникам про умови вступу до вишів системи МВС. А викладач Донецького юридичного інституту Володимир Буга ознайомив молодь з правилами вступу до ДЮІ. Слід відзначити, що на теперішній час навчальний заклад частково базується у Маріуполі, а наступного року планується переведення до столиці Приазовя усієї навчально-матеріальної бази вишу.

Учні 6-го, 7-го та 8-го класів зустрілися з ветераном ОВС Миколою Яковичем Ярошем. Для підлітків було надзвичайно цікаво довідатися про роботу міліціонерів та порівняти її із діяльністю сучасних поліцейських. А молодий співробітник Олександра Дмитрієва ознайомила молодь із впровадженням в роботу поліції інноваційних технологій та продемонструвала можливості мобільного додатка «Поліція 102», який дозволяє швидко викликати поліцію з будь-якої точки Донеччини та вчасно надати необхідну допомогу заявнику.

Спілкування виявилося корисним для обох сторін. Адже поліцейські із задоволенням ділилися з молоддю своїм багаторічним досвідом, а старшокласники жваво цікавилися різними аспектами діяльності правоохоронних органів. А наприкінці заходу присутні зібралися разом та вирішили сфотографуватися на память.

17:53 15.12.2017
Розкриття вбивства трьох людей на Донеччині перебуває на контролі Голови Нацполіції
17:14 15.12.2017
На Донеччині поліцейські заступили на посилене патрулювання
16:51 15.12.2017
Перший заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін відповість на питання жителів у прямому ефірі маріупольського телеканалу
16:26 15.12.2017
«В результаті відпрацювання на сході країни задокументовано понад 690 злочинів у сфері незаконного поводження зі зброєю», - В’ячеслав Аброськін
16:10 15.12.2017
Правоохоронці Краматорська врятували чотирьох дітей від замерзання в рідній оселі (ФОТО)
15:43 15.12.2017
За підозрою у спричиненні тілесних ушкоджень мешканці Бахмута затримано її співмешканця
13:35 15.12.2017
За 11 місяців роботи Мар'їнські поліцейські виїжджали на допомогу громадянам більше 8 тисяч разів та розкрили майже 300 злочинів
13:09 15.12.2017
У Покровську під час пожежі постраждала сім’я з маленькою дитиною
12:15 15.12.2017
Нацполіція розробляє концепцію роботи на лінії розмежування Херсонської області з окупованою територією АР Крим
11:48 15.12.2017
В Покровську поліцейські затримали чоловіка, який виготовляв та збував наркотики