Специфіку роботи поліції вивчали учні маріупольської школи

01.12.2017 в 16:46

У перший день зими на старшокласників загальноосвітньої школи №7 м.Маріуполя, особливо тих, хто мріє пов’язати своє майбутнє з правоохоронними органами, чекав справжній сюрприз. В рамках проведення профорієнтаційної роботи до них завітали працівники управління кадрового забезпечення обласного главку поліції Донеччини.


З чого треба розпочинати службову кар’єру? Які посади у поліції найбільше підійдуть для конкретної особистості? Що треба вміти та знати для того, аби влаштуватися на роботу до правоохоронних органів? Як треба поводитися при виявленні вибухонебезпечних предметів? Чим відрізняється служба в колишній міліції від служби у теперішній поліції? Що треба робити, якщо твій друг або подруга потрапили до поганої компанії? Це далеко не повний перелік питань, на які старшокласники отримали відповідь від діючих працівників поліції.

За задумом організаторів спеціально для того, аби охопити максимальну кількість учнів, захід проводився паралельно у одразу в 4-ох кількох локаціях

У проекті брали участь представники одразу кількох відділів кадрового апарату обласного главку поліції Донеччини та представники Донецького юридичного інституту.

Фахівці тренінгового центру Вячеслав Макарець та Євген Гаргай продемонстрували 10-класникам прийоми самозахисту при раптовому нападі правопорушника у транспорті, у громадському місці, а також за умови наявності великого скупчення людей. Учасники тренінгу уважно стежили за рухами наставників, а найактивніші з них мали можливість особисто відпрацювати виконання прийомів самозахисту.

З 9-класниками працювала психолог Лілія Капкіна, яка у доступній ігровій формі та за допомогою наочних засобів розповіла, як виявити підлітків з так званою девіантною поведінкою, тобто з поведінкою, яка є відхиленням від норми. Адже саме такі діти найчастіше проявляють схильність до вчинення правопорушень. Старшокласники із великим зацікавленням брали участь у тренінгу, а найцікавішим для них було дізнатися, що робити в ситуації, якщо твої однолітки все ж таки потрапили до «поганої» компанії.

Представник відділу комплектування Олена Шевченко повідомила  11-класникам про умови вступу до вишів системи МВС. А викладач Донецького юридичного інституту Володимир Буга ознайомив молодь з правилами вступу до ДЮІ. Слід відзначити, що на теперішній час навчальний заклад частково базується у Маріуполі, а наступного року планується переведення до столиці Приазовя усієї навчально-матеріальної бази вишу.

Учні 6-го, 7-го та 8-го класів зустрілися з ветераном ОВС Миколою Яковичем Ярошем. Для підлітків було надзвичайно цікаво довідатися про роботу міліціонерів та порівняти її із діяльністю сучасних поліцейських. А молодий співробітник Олександра Дмитрієва ознайомила молодь із впровадженням в роботу поліції інноваційних технологій та продемонструвала можливості мобільного додатка «Поліція 102», який дозволяє швидко викликати поліцію з будь-якої точки Донеччини та вчасно надати необхідну допомогу заявнику.

Спілкування виявилося корисним для обох сторін. Адже поліцейські із задоволенням ділилися з молоддю своїм багаторічним досвідом, а старшокласники жваво цікавилися різними аспектами діяльності правоохоронних органів. А наприкінці заходу присутні зібралися разом та вирішили сфотографуватися на память.

13:44 17.08.2019
На Донеччині поліція та громадськість реалізують соціальний проект з безпеки велосипедистів «Півтора метри поваги»
12:36 17.08.2019
Поліцейський сервіс та кадрова політика на Донеччині орієнтуватимуться на особливі потреби для жінок та чоловіків (ВІДЕО)
18:45 16.08.2019
В Маріуполі поліцейські повернули додому 14-річного хлопця
18:28 16.08.2019
Маленький Ярослав провів на чергування поліцейських, які заступили на забезпечення безпеки у вихідні
17:56 16.08.2019
Повістка про виклик
17:52 16.08.2019
Поліція розпочала кримінальне провадження за фактом перешкоджання діяльності журналістів у Маріуполі
16:57 16.08.2019
Понад 2,5 тисяч власників зброї притягнуті до адміністративної відповідальності на Донеччині
16:26 16.08.2019
На блокпосту поблизу Маріуполя поліцейські вилучили зброю
13:03 16.08.2019
Слов'янські лігівці нагадали юним громадянам правила дорожнього руху
12:50 16.08.2019
Моя робота - допомагати оперативникам і слідчим завжди бути на крок попереду злочинців, - Олена Чуйко