«Соцпрацівник» викрала у пенсіонерки всі заощадження, які та 8 років збирала на протез для серця

17.10.2017 в 15:12

Після візиту незнайомки 75-річна мешканка Дружківки втратила зі своєї схованки 2 000 доларів та 10 000 гривень.

Вранці дорогою до магазину пенсіонерка зустріла незнайомку, яка представилась соцпрацівником. Слово за слово і розмова дійшла до пропозиції соціальних товарів за значно заниженою ціною для пенсіонерів. Потерпіла скористалася знижкою. Аби розрахуватися, жінки пішли додому до пенсіонерки. Побачивши, де вона ховає збереження, гостя забрала все до копійки.

За даним фактом слідчим Дружківського відділення поліції відкрито кримінальне правопорушення за ч.1 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка).

Правоохоронці звертаються до всіх громадян, провести із своїми рідними похилого віку відповідні бесіди, щоб убезпечити їх від подібних випадків, адже надмірна довірливість може призвести до злочинних наслідків.

Треба пам’ятати - у будь-якому випадку, якщо до вас завітала незнайома особа та представилась працівником соціальної служби, для початку перевірте посвідчення особи. У документі повинні міститись відомості про установу, де працює людина, посада, яку вона обіймає, та в обов’язковому порядку підписи керівництва управління та печатка. Якщо на вашу вимогу особа представила такий документ, але ви все ж таки маєте якісь сумніви щодо його достовірності, ви можете зателефонувати до даної установи та впевнитись у дійсності такого візиту.