Сьогодні Віталій Мандрик врятував Маріуполь. Поліцейські вшанували пам'ять загиблого офіцера

23.02.2018 в 13:26

Рівно у цей день, 23 лютого 2015 року, старший оперуповноважений відділу швидкого реагування «Сокіл» старший лейтенант міліції Віталій Мандрик ціною життя зупинив диверсійно-розвідувальну групу та запобіг теракту. У третю річницю його загибелі, на місці, де він прийняв смерть, зібрались поліцейські, мати та маленька донечка Віталія, аби віддати шану герою.

Лейтенанту Мандрику назавжди залишилося 27 років. Три роки тому він з напарниками зупинив автомобіль для перевірки. Пізніше виявилося, що саме це рішення Віталія врятувало півмільйонний Маріуполь. Машина була повна вибухівки, а диверсанти, на рахунку яких вже був теракт та вбивство, планували нову серію вибухів в місті. Під час затримання ДРГ спецпризначенець отримав смертельне поранення.

Поліцейські та рідні вшанували пам'ять Віталія Мандрика хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіалу, встановленому на місці його загибелі. Разом з усіма – 4-річна донечка правоохоронця Діана. Вона приїхала з бабусею, бо залишилася без батьків.

Три постріли у небо на честь людини, що пожертвувала власним життям, щоб зберегти тисячі інших.

«Віталій Мандрик сьогодні є прикладом для багатотисячного колективу поліції Донеччини. Людина живе до тих пір, поки про неї є пам'ять. Вчора відбувся вже другий турнір з рукопашного бою, присвячений пам’яті бойового офіцера, почесного громадянина Маріуполя, він проходитиме щорічно. Віталій назавжди залишиться в наших серцях», - зазначив начальник поліції Донецької області Микола Семенишин.

Керівник обласної поліції подякував мамі Віталія Світлані Іванівні, яка виховала героя поліції Донеччини та відзначив, що поліцейська родина завжди підтримуватиме маленьку Діану.