Слов'янські поліцейські проводять заняття з юними правопорушниками та їх батьками

16.01.2018 в 16:04

Метою таких бесід є профілактика злочинів, скоєних неповнолітніми, а також посилення уваги до дітей з боку батьків.


З 12 по 31 січня в Донецькій області поліція проводить операцію із запобігання та розкриття майнових злочинів. Одним з напрямків даної роботи є профілактична та виховна роботи з дітьми, які перебувають на обліку в поліції, а також дорослими особами, що залучають неповнолітніх до протиправної діяльності.

Методика розроблених правоохоронцями занять спрямована на профілактику правопорушень, зокрема майнових, з боку молоді.

Так, днями брат і сестра віком 9 та 11 років скоїли дрібну крадіжку товарів у магазині побутової хімії, розташованому в центрі Слов'янська. Як з’ясувалося, діти зробили це «від нудьги» та відразу розкаялися у скоєному.

Поліцейські провели з батьками малечі профілактичну бесіду та притягнули до відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Під час занять в Слов’янському відділі поліції співробітники ювенальної превенції обговорювали з присутніми правила поведінки, норми культури спілкування, обов'язки дітей та батьків. Також увагу було приділено посиленню контролю за дітьми, їх навчанню та дозвіллю.


В ході активного діалогу виникло багато питань з боку батьків та дітей, які в силу різних причин не піднімались у сімейному колі.

Як в цілому, так і з кожною родиною окремо, розглядались різні методи вирішення питань, пов'язаних з вихованням, налагодженням взаємовідносин між членами сім'ї, профілактики порушень закону.

Наприкінці зустрічі поліцейські запропонували заповнити анонімні анкети про відносини у родині, після чого проаналізували їх дієвість та актуальність.

Однією з досягнутих цілей для правоохоронців стало налагодження взаємодії з батьками підлітків, схильних до скоєння правопорушень.