Слов'янські лігівці взяли участь у міжнародному семінарі від ЮНІСЕФ

15.05.2019 в 14:27

Учасники "Ліги майбутніх поліцейських" разом з активною молоддю зі всієї країни стали учасниками заходу, ціллю якого є залучення підлітків до громадського та соціального життя.


Одною з важливих цілей у діяльності міжнародної організації ЮНІСЕФ є підтримка активної та творчої молоді у різних країнах світу. Зокрема, із цією метою розробляється посібник, який допоможе розвивати громадську активність підлітків. Семінари-консультації, що зараз проводяться з юними громадянами чотирьох країн світу (Індонезія, Лівія, Молдова та Україна), допомагають зробити цю роботу максимально ефективною та корисною.

Зустріч учасників ЮНІСЕФ з молоддю України відбулася у Києві. На дводенний семінар було запрошено 20 підлітків віком 13-18 років, що представляли різні регіони країни. Представниками Донеччини були юні мешканці Слов'янська - учасники молодіжної ланки "Ліга майбутніх поліцейських".

Учасники тренінгу проходили роботу в групах, висловлювали свої погляди та представляли своє бачення вирішення питань у різних сферах громадського життя, таких як освіта, охорона здоров'я, захист прав різних категорій населення.

Під час консультації, зокрема, розглянули такі питання як важливість донесення точки зору молоді та причини, що допомагають або заважають підліткам брати участь у прийнятті рішень.

Кожен з присутніх долучився до створення 15 пропозицій, які зможуть найкраще підтримати участь підлітків у житті громад, шкіл та місцевого самоврядування. З метою подальшої реалізації їх буде розглянуто у штаб-квартирі фонду, яка розташована у Нью-Йорку.