Слов’янські Лігівці отримали «штаб-квартиру» для свого розвитку

20.10.2017 в 11:45

Завдяки спільному проекту громадських організацій «ПРОМИР» і «Ліги майбутніх поліцейських», Центру дитячої та юнацької творчості і Станції юних техніків створена нова платформа для взаємодії підлітків – ПРО_4Т – ти, творчість, техніка, терапія. Об’єднання дітей різного віку, з різними захопленнями дозволить їм реалізовувати найрізноманітніші творчі, соціальні та інші проекти.

Сьогодні дітей привітали громадські організації, представники місцевої влади, та, звичайно, партнери та наставники Лігівців–поліцейські.

Ініціатива створення громадської організації «Ліга майбутніх поліцейських» належить заступникові Голови - начальнику поліції в Донецькій області В’ячеславу Аброськіну. За півтора роки з 27 дітей, які заснували Лігу, це перетворилося на всеосяжний молодіжний рух.

Слов'янська «Ліга майбутніх поліцейських» зарекомендувала себе, як одна з найактивніших і творчих молодіжних організацій міста. Без її участі не обходиться практично жоден захід, що проводиться для місцевих жителів. Ліговцев можна побачити як на міській площі під час святкових концертів, так і на вулицях Слов'янська, де вони зайняті допомогою громадянам. Юні помічники правоохоронців допомагають відшукати зниклих безвісти людей, розповідають людям похилого віку про дії шахраїв, намагаються відучити своїх однолітків від шкідливих звичок.

Слов'янський відділ поліції давно став «другою домівкою» для лігівців. Практично щодня вони збираються тут, щоб поспілкуватися зі співробітниками поліції та один з одним, а також відрепетирувати черговий музичний номер для майбутніх виступів. А сьогодні, завдяки всім небайдужим у них з’явилась «штаб-квартира».

Громадська організація «ПРОМИР» давно стала партнером лігівців. Разом вони проводять різноманітні дитячі заходи, а також заходів, спрямованих на реалізацію прав дітей.

- Сподіваюся, що той простір, що ми створили, буде надихати вас на нові ідеї, і ви зможете розвивати свої таланти, - сказала керівник ГО «ПРОМИР» Тетяна Асланян.
Зі словами подяки та вітання до присутніх звернувся начальник Слов’янського відділу поліції Сергій Альошин.

- Вітаю «господарів» платформи – лігівців та дітей з творчих колективів. Сьогодні у вас з’явився простір для спілкування і розвитку ініціатив. Дякую всім хто надав вам таку можливість. Ми, дорослі, робимо, і будемо робити все можливе, щоб ваші мрії здійснювалися і щоб в тих складних умовах в яких ми зараз знаходимося у вас було дитинство, - сказав Сергій Альошин.
Почесне право відкрити приміщення було надано начальнику поліції Сергію Альошину та заступнику міського голови Юрію Підлісному.
Перед присутніми з піснями виступили вихованка вокальної студії «Соната» та учасники Ліги, а молодші дітки подарували всім сувеніри, виготовлені своїми руками.


09:18 20.10.2017
Пенсіонер зі Слов’янська втратив гроші, купивши неіснуюче паливо
20:46 19.10.2017
Поліція Донеччини та Приазовський державний технічний університет уклали угоду щодо впровадження спільних програм (ВІДЕО)
20:27 19.10.2017
Підлітки-переможці конкурсу «Ліги майбутніх поліцейських» поспілкувалися з начальником поліції Донеччини та побували на польових навчаннях спецпризначенців КОРДу (ВІДЕО)
17:33 19.10.2017
Краматорські поліцейські наздогнали грабіжника на шляху до Харкова
17:18 19.10.2017
Лиманські поліцейські проводять перевірку за фактом отримання 6 – річною дівчиною рубаних ран
17:02 19.10.2017
Поліцейські Краматорська з’ясовують причини отруєння школярів
15:47 19.10.2017
За добу правоохоронці Покровської оперативної зони задокументували три факти вилучення наркотичних речовин
15:32 19.10.2017
У Слов’янську внаслідок ДТП постраждала пенсіонерка
12:14 19.10.2017
Як користуватися мобільним додатком «Поліція 102» та убезпечити дитину за допомоги IT-технологій. Інтерв’ю фахівців поліції Донеччини (ВІДЕО)
10:05 19.10.2017
В Маріуполі поліцейські вилучили у гаражі три гранати