Школярі влаштували незабутнє свято для поліцейських з Хмельниччини, які несуть службу в Авдіївці

14.02.2018 в 11:13

Театралізована вистава, улюблені вірші видатних українських поетів та подарунки, зроблені своїми руками, – так діти з прифронтового міста вітали хмельницьких правоохоронців, які повертаються додому після трьох місяців на сході країни. Разом з місцевими співробітниками поліції вони забезпечували правопорядок біля лінії розмежування.


За цей час поліцейські не тільки спільно із місцевими колегами дбали про безпеку жителів прифронтової Авдіївки, а й встигли потоваришувати з учасниками «Ліги майбутніх поліцейських» і місцевими школярами. Співробітники поліції разом з молоддю влаштовували веселі спортивні змагання, зустрічали різдвяні свята та обмінювалися традиціями.

Дізнавшись, що хмельницькі правоохоронці вже будуть повертатись додому, лігівці та учні загальноосвітньої школи №7 запросили їх до себе в гості на свято.

На згадку діти подарували прапор України, на якому залишили свої побажання для правоохоронців.

В свою чергу, поліцейські з Хмельниччини подякували школярам за свято, побажали успіхів у навчанні та подарували торт.

«Нам дуже приємно, що в прифронтовому місті у нас з’явились нові юні друзі, які підтримували нас та піднімали наш бойовий дух. Ми заберемо із собою додому найприємніші спогади про наші спільні заходи», - зазначили хмельницькі поліцейські.