Шевченківські дні: поліцейські та їхні діти прочитали твори Кобзаря

21.03.2018 в 16:23

Сьогодні, у День поезії, в Головному управлінні Нацполіції в Донецькій області відбулася літературно-музична вистава, присвячена творчості Тараса Шевченка. Разом з поліцейськими її готували діти. Найменшому учаснику - лише 5 років.

Співробітники поліції прифронтового регіону долучилися до всеукраїнських заходів на честь річниці з дня народження Тараса Шевченка. Участь у заході взяли також представники Всеукраїнського товариства «Просвіта», активісти «Ліги майбутніх поліцейських» з Мангушу та Комишуватого, хор Маріупольського музичного училища.

У театралізованих виступах лігівці розповіли про життя Кобзаря з самого дитинства та показали, як народжувалися вірші, близькі серцю кожного українця. Улюблені рядки прочитали зі сцени діти поліцейських, а артисти оркестру поліції Донеччини разом з дитячим хором виконали відомі пісні на слова Шевченка.

У вустах молоді думки та переживання поета «ожили». Та найбільше вразив глядачів виступ 5-річного Дмитрика з Мангушу.

«Цей маленький українець показав, як потрібно щиро любити свою націю, свою мову, і дуже знаково, що сьогодні ми бачимо спадкоємність поколінь і що коло друзів поліції Донецької області розширюється. Шевченківські дні дають кожному з нас можливість звірити свої цінності у житті та два століття поспіль єднають український народ», - зазначив начальник поліції Донеччини Микола Семенишин.