Шановні колеги!

10.04.2018 в 17:22

Інформуємо Вас, що 18 травня 2018 року о 10.00 Головне управління Національної поліції в Донецькій області разом з ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» та Донецьким юридичним інститутом МВС України проводить Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Актуальні питання забезпечення публічної безпеки та порядку в сучасних умовах: поліція та суспільство – стратегії розвитку і взаємодії».

До участі у науковому заході запрошено представників Національної поліції, Національної гвардії України, представників міжнародних організацій, науково-педагогічного складу вищих навчальних закладів України та вишів зі специфічними умовами навчання МВС України, громадських організацій, практичних психологів, соціологів тощо.

На конференції розглядатимуться питання присвячені історико-філософським аспектам розвитку, становленню та реформуванню правоохоронних органів; законодавчому та нормативно-правовому забезпеченню діяльності органів поліції в умовах реформування; взаємодії громадськості та Національної поліції з метою підвищення результативності та ефективності поліцейської діяльності; застосуванню інноваційних технологій у боротьбі із злочинністю; забезпеченню безпеки дорожнього руху відповідно до європейських стандартів.

Реєстрація учасників Всеукраїнської науково-практичної конференції відбудеться 18 травня 2018 року з 9.00 до 9.45 в адміністративному корпусі ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет», розташованого за адресою: м Маріуполь, вул. Університетська, 7.

Додаткову інформацію щодо організації та проведення конференції можна отримати за посиланням.