Розшукувані злочинці, бойовики та «нелегали» - результат роботи блокпостів Слов’янської оперативної зони в системі ООС

05.04.2019 в 12:25

З початку року поліцейські, що входять до складу сил операції об'єднаних сил спільно зі співробітниками Слов’янського відділу поліції припинили 80 правопорушень.


За вказаний період правоохоронці перевірили понад три тисячі вантажівок та 90 тисяч легковиків. Крізь стоп-контролі пройшло майже 200 тисяч громадян.

В результаті превентивних заходів було виявлено 9 осіб, які згідно з наявними базами даних, приймали участь у незаконних збройних формувань та ще 36, які підтримують з бойовиками тісний зв'язок. Затримано 8 розшукуваних зловмисників за вчинення кримінальних правопорушень та виявлено 3 громадян, які знаходяться на території України нелегально, та 1 особу, яка значилася у категорії «без вісти зникла».

Крім того було виявлено 5 водіїв в стані алкогольного сп'яніння.

Всього з початку року на блокпостах Слов'янської оперативної зони припинено 80 правопорушень: 5 фактів незаконного перевезення вогнепальної та холодної зброї, 5 – наркотичних засобів, виявлено 7 викрадених телефони.

Огляд автотранспорту дозволив задокументувати 6 фактів підробки документів.

Правоохоронці нагадують, що в умовах терористичної загрози, особливо поблизу лінії розмежування особи, які переміщуються, повинні дотримуватися зазначених норм і не перешкоджати поліцейським виконувати свої службові обов'язки.