Розкрито 37 злочинів «за гарячими слідами» та задокументовано 6 фактів незаконного обігу зброї - перші результати відпрацювання на Донеччині

13.10.2017 в 13:41

До спецзаходів залучено близько 1000 представників різних служб та підрозділів поліції Донеччини. Попереджено кілька спроб пересилки заборонених небезпечних предметів у мирні області України, затримано розшукуваних злочинців.

Вулиці, дорожні розв’язки, залізничні та автовокзали, блокпости та стратегічні об’єкти – поліцейські взяли під контроль всю територію області. В кожному місті та селищі працюють піші та автопатрулі, наряди поліції із залученням кінологів з чотирилапими помічниками, вулиці об’їжджають екіпажі патрульних.У перший день практичного етапу відпрацювання розкрито 37 злочинів «за гарячими слідами» - 9 крадіжок, стільки ж злочинів у сфері наркообігу, встановлено особу угонщика в Маріуполі.

Вилучено 4 гранати та майже 350 набоїв. Так, вчора у Маріуполі припинено спробу передачі боєприпасів у відділенні експрес-доставки вантажу. В одній з поштових філій двоє чоловіків 20 років, один з яких раніше судимий за майнові злочини, відправляли посилку в Вінницьку область. При огляді вмісту у кожного з них було виявлено по дві гранати, заховані серед одягу.Що ж стосується припинення наркозлочинів, то, наприклад, у Маріуполі вчора було вилучено близько 3 кілограмів висушених конопель.

Поліцейські затримали 3 злочинців, які перебували у розшуку.

Превентивно-оперативні заходи тривають.