"Реформи кримінального блоку дадуть можливість суттєво підвищити ефективність роботи поліції у протидії злочинності", - В'ячеслав Аброськін

27.01.2018 в 13:32

Перший заступник Голови Національної поліції України – керівник кримінальної поліції повідомив про це сьогодні, 27 січня, під час доповіді на річній підсумковій колегії МВС України.


За його словами, процес реформування кримінального блоку поліції вже розпочато та вже зроблено перші кроки у цьому напрямку.

В’ячеслав Аброськін розповів, що у липні 2017 року між Національною поліцією та Американською стороною було підписано план спільних дій щодо реалізації проекту міжнародної технічної допомоги Департаменту протидії наркозлочинності.

«Ним передбачено довгострокову фінансову підтримку в розбудові Департаменту за зразком передових правоохоронних органів, що ведуть боротьбу з наркобізнесом. На даний час вже виділено перший транш у розмірі 1 мільйона доларів США», – повідомив перший заступник Голови Нацполіції.

У той же час в структурі Національної поліції було створено Управління кримінального аналізу як окремого аналітичного підрозділу кримінальної поліції.

«Сучасні вимоги потребують нових підходів до збору, зіставленні та інтерпретуванні інформації у повсякденній роботі поліцейського. Тому постала необхідність у запровадженні поліцейської діяльності, керованої аналітикою – «Intelligence Led Policing» («ILP»). Така «аналітика» притаманна кримінальному аналізу», – зазначив керівник кримінальної поліції України.

Він також додав, що у рамках цього пілотного проекту у Нацполіції заплановано створення регіональних відділів при Головних управліннях Національної поліції в Одеській, Харківській, Львівській областях та місті Києві.


Перший заступник Голови Нацполіції повідомив про зміни у підходах та методах роботи поліції у сфері боротьби з організованою злочинністю.

«У 2018 році ми сконцентруємо зусилля підрозділів кримінальної поліції на мінімізації впливу організованих груп і злочинних організацій на суспільні, економічні та політичні відносини в нашій державі, шляхом якісного документування таких груп та припинення їх діяльності», – зазначив В’ячеслав Аброськін.

Нагадаємо, у Нацполіції розповіли про реформування підрозділу боротьби з наркозлочинністю. Крім того, раніше у структурі Національної поліції України було створено Управління кримінального аналізу.

Також нагадаємо, перший заступник глави Нацполіції В’ячеслав Аброськін повідомляв, що пріоритетами у роботі оперативних підрозділів є протидія оргзлочинності і "злодіям у законі". Для посилення боротьби поліції саме з цими явищами заплановано реформування підрозділу кримінальної розвідки.

 

Департамент комунікації

Національної поліції України

12:56 25.08.2019
Поліцейські приєдналися до всеукраїнської акції «Шаную воїнів – біжу за героїв України!»
11:44 24.08.2019
Керівництво поліції Донеччини взяло участь в урочистостях з нагоди Дня Незалежності України
09:32 24.08.2019
При звітуванні поліції про роботу нам потрібен зворотний зв’язок від громадськості, – Сергій Князєв (ІНФОГРАФІКА)
18:44 23.08.2019
В Бахмуті поліцейські затримали групу наркодилерів
16:20 23.08.2019
На Донеччині безпеку під час відзначення Дня незалежності України забезпечуватимуть понад 600 поліцейських
15:48 23.08.2019
Нетверезі водії, підроблені документи - результати відпрацювання півночі Донеччини за день
15:39 23.08.2019
Поліцейські затримали жительку Костянтинівки за підозрою у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень своєму співмешканцю
14:41 23.08.2019
Повістка про виклик підозрюваного при здійсненні спеціального досудового розслідування
14:29 23.08.2019
На Донеччині внаслідок дорожніх аварій за добу постраждали троє людей. Поліція розпочала розслідування
14:03 23.08.2019
На Донеччині проходить онлайн-конкурс «Історія успіху жінок у поліції Донеччини»