«Публічний інструктаж – це традиція, яка має стати звичною практикою для всієї України» - Іван Варченко (ВІДЕО)

08.09.2017 в 19:19

Про це радник міністра внутрішніх справ України повідомив під час щоп’ятничного інструктажу сил та засобів поліції Донеччини у Маріуполі.

Традиційно кожної п’ятниці на головних площах населених пунктів регіону збираються правоохоронці, аби заслухати завдання із забезпечення правопорядку на наступні три дні. Саме у вихідні на вулиці міст, сел та селищ виходить збільшена кількість нарядів, щоб не допустити сплеску правопорушень та забезпечити безпечний відпочинок жителів. З іншого боку публічний інструктаж дозволяє громадянам на власні очі бачити, скільки правоохоронців дбатимуть про правопорядок у їх населеному пункті.

Іван Варченко, який був присутній сьогодні на розподілі сил та засобів поліції у Маріуполі у рамках робочого візиту на Донеччину, відзначає:

- Це показує силу, міцність, готовність Нацполіції захищати людей, що, в свою чергу мобілізує цих людей на підтримку поліції і дає їм розуміння захищеності, співучасті в захисті себе, в захисті свого міста. Тому це варто того, щоб бути поширеним на всю Україну.

На інструктажі у 700-тисячному місті сьогодні були присутні співробітники місцевої поліції, обласного главку поліції, спецпризначенці, патрульні та військовослужбовці Нацгвардії України. З їх числа сформовано 83 піших наряди, 2 групи швидкого реагування та 10 автопатрулів. Вночі додатково місто буде посилене бронегрупами, до складу яких увійдуть бійці КОРДу.

Завдання для заступаючих на службу нарядів визначив начальник поліції Донеччини Віталій Невгад.

- Повз жодного правопорушення ви не повинні пройти і все, що викликає сумнів, має бути перевірено – ось головна умова вашої служби. Вимагаю від вас суворого дотримання законності, заходів особистої безпеки, ретельності перевірок та ввічливості і тактовності у спілкуванні з громадянами, - наголосив Віталій Невгад.

Варто зазначити, що у Маріуполі триває фестиваль «Червона рута», а цієї неділі місто відзначатиме День народження. Усі святкові та розважальні заходи проходять під пильним контролем поліції Донеччини.