«Протягом 5 місяців нам вдалося не допустити росту злочинності, в окремих напрямках – різке зниження», – Микола Семенишин (ФОТО)

13.06.2019 в 17:34

Про це доповів громаді начальник поліції Донеччини. Результати роботи поліції, взаємодія з інститутами громадського суспільства та реалізація пілотного проекту «Поліцейський офіцер громади» – такими були основні теми для обговорення учасників наради. Найактивніші представники громадських формувань отримали подяки від керівництва поліції.


Нарада з керівниками громад та громадських формувань пройшла підголуванням начальника поліції Донецької області Миколи Семенишина,заступника голови обласної військово-цивільної адміністрації Вадима Філашкіна, представника Регіонального центру розвитку органів місцевого самоврядування Максима Ткача, керівників всіх територіальних підрозділів поліції та за участі представників Ради Донецької обласної ветеранської організації ГО «Асоціація ветеранів МВС України».


У формі діалогу присутні обговорили питання підвищення взаємодії між поліцією, органами місцевого самоврядування та громадськістю. Так, на території Донеччини зареєстровано 32 громадських формування.

«За результатами соціологічних досліджень за 2018 рік поліція Донеччини увійшла в п’ятірку кращих по рівню довіри населення. Суспільству не цікаві рейтинги та цифри, громадяни мають почувати себе безпечно як на вулицях, так і вдома», - відзначив Микола Семенишин.


Начальник ГУНП в Донецькій області запропонував проаналізувати ефективність проектів співпраці, які вже протягом двох років працюють в регіоні та презентував пілотний проект «Поліцейський офіцер громади».Його метою є тісна взаємодія поліцейського з об’єднаною територіальною громадою та орієнтація на її потреби.

Крім того, Микола Семенишин подякував керівникам громадських формувань за активну співпрацю та допомогу поліції у забезпеченні публічного порядку, а найактивніші учасники були нагороджені подяками.