Проєкт «Рівність. Безпека. Право» в дії: поліцейські Донеччини провели семінари зі школярами в Маріуполі та Гранітному

07.08.2020 в 10:05

Що таке гендерна рівність і чому її дотримання таке важливе у сучасному світі, як захистити себе від небезпечних ситуацій з вибуховими предметами, права дитини як повноправного члена суспільства та практичні заняття з самооборони – такими темами та практиками була насичена перша зустріч поліцейських з учнями в рамках проєкту. Створення такої правової інформаційної платформи є підгрунтям для безпечного майбутнього дітей.


Проєкт «Рівність. Безпека. Право» реалізується за ініціативою поліції Донеччини та громадської організації «Маріупольська спілка молоді»у партнерстві з Фондом розвитку Маріуполя та Агенцією місцевої демократії в Маріуполі в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Вчора, 5 серпня, мобільна група, до складу якої увійшли співробітники відділу організації соціальної роботи та відділу професійної підготовки управління кадрового забезпечення, поліцейський психолог, вибухотехніки та курсанти ДЮІ МВС України, завітала до учнів маріупольського НВК "Ліцей-школи № 48" з юридичним профілем навчання та школи у селищі Гранітне.

Поліцейські підготували інтерактивні ігри та практичні завдання, під час яких розглянули найважливіші правові питання, які стосуються старшокласників.

Під час спілкування учасники обговорили свої права та розкрили тему гендерної рівності, дізналися, як діяти при виявленні вибухонебезпечного предмету та куди звернутися по допомогу у будь-якому юридичному питанні. Наприкінці діти разом з поліцейськими відпрацювали основні прийоми самозахисту, наприклад, вивільнення від нападника, а від курсантів ДЮІ дізналися про навчання у провідному юридичному вузі.

Діалог поліцейських та школярів супроводжувався конкурсами, вікторинами та нагородами за активну участь.

Зустріч була проведена з дотриманням всіх карантинних обмежень. Надалі такі заняття пройдуть і в інших школах Донеччини.