Президент України передав Нацполіції сучасні катери та автомобілі

04.04.2018 в 17:47

10 патрульних катерів та більше ста автомобілів Президент України Петро Порошенко передав у підрозділи поліції дев’яти регіонів. Захід відбувся за участі міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, глави Національної поліції України Сергія Князєва та керівників регіональних управлінь поліції.


За словами Президента України Петра Порошенка, Нацполіція поступово розвивається в європейську структуру, яка має надавати і вже надає якісний правоохоронний сервіс. Щодня на дороги виходить більше 3 тисяч автопатрулів. Під охороною патрульних поліцейських знаходиться більше 6,5 тисяч кілометрів доріг міжнародного та національного значення.

Петро Порошенко наголосив, що сьогодні відбувається посилення поліції ще 102 новими автомобілями. Значна частина з них – це автомобілі українського виробництва. Президент також зазначив, що для якісного та своєчасного надання допомоги громадянам ті підрозділи поліції, які мають вихід до морських та річкових акваторій, отримують новий сучасний водний транспорт.


Зокрема, йдеться про 10 патрульних багатофункціональних катерів, які завдяки своїм технічним характеристикам допоможуть поліцейським забезпечити повноцінно охорону громадського порядку і протидіяти злочинам на воді. Ця робота відбуватиметься у тісній координації з наземними підрозділами патрульної поліції.

«Хочу подякувати кожному українському поліцейському, який в дуже непростих умовах, з ризиком для здоров’я та життя, інколи не менше, аніж наші воїни на фронті, сьогодні захищає мир та спокій України. Ви маєте заслужену довіру українського народу, ви є символом реформ і змін. Велика подяка вам за це», – наголосив Президент України.


Голова Національної поліції України Сергій Князєв вислови вдячність Президенту України Петру Порошенку та міністру внутрішніх справ Арсену Авакову за допомогу та підтримку, яка надається українській поліції. Він зазначив, що менше року було прийнято рішення про те, що поліція має бути не тільки в містах, селах, на вулицях дорогах, а й у водних акваторіях країни.


«Сьогодні направляємо на бойове чергування десять катерів. Запевняємо вас, що особовий склад поліції докладе максимум зусиль для того, щоб наші громадяни в кожному місті, містечку та селі бачили, що поліція є, щоб вони покладались тільки на нас. Сподіваюся, що у найближчому майбутньому ми зберемося на такий урочистий захід, де будемо презентувати інші наші надбання», – зазначив глава Нацполіції.

Десять патрульних та багатофункціональних катерів (TUNA 600, TUNA 865 та ВСС 85) вітчизняного виробництва передали до управлінь поліції в Дніпропетровській, Донецькій, Запорізький, Київській, Миколаївській, Полтавській, Херсонській областях, місті Києві, а також до Управління патрульної поліції в Черкаській області. Основним завданням водних патрулів буде охорона правопорядку на воді та боротьба зі злочинністю у річкових та морських акваторіях.Також до регіональних підрозділів оліії 70 седанів марки «Skoda» та 32 кросовери «Renault Duster». Відтак, автомобілі «Skoda» використовуватимуться для патрулювання населених пунктів України. Водночас кросовери, завдяки їхнім габаритним показникам та підвищеній прохідності, будуть використані для охорони правопорядку як у містах, так і в позаміських умовах, зокрема – пересіченої місцевості.

17:55 19.07.2019
На Донеччині суд заарештував лідера групи наркоторговців із рекордною заставою у понад 5 мільйонів гривень
16:16 19.07.2019
На Донеччині поліцейські викрили двох колишніх пособників НЗФ
15:50 19.07.2019
Поліція Донеччини закликає не порушувати закон у «день тиші»
15:31 19.07.2019
На Донеччині привітали ветерана МВС, який віддав службі третину життя
14:37 19.07.2019
Поліція переходить на посилений контроль за всіма об’єктами виборчого процесу - Олександр Фацевич (ВІДЕО)
13:10 19.07.2019
Поліцейські Маріуполя протягом 30 хвилин викрили угонщика автомобіля
13:06 19.07.2019
В Костянтинівці поліцейські викрили двох осіб, які незаконно розповсюджували агітаційні листівки
12:54 19.07.2019
Арсенал зброї вилучили працівники обласного главку поліції Донеччини у раніше затриманого наркоділка
12:43 19.07.2019
Вибори-2019. На Донеччині понад 3 тисячі поліцейських заступили на посилене чергування
11:09 19.07.2019
За фактом пошкодження групою осіб агітаційного намету в Маріуполі відкрито кримінальне провадження