Поліція запрошує активних дітей стати учасниками престижного молодіжного руху «Ліга майбутніх поліцейських»

01.11.2017 в 17:05

У школах Волноваського району правоохоронці регулярно проводять презентації молодіжного поліцейського руху. Співробітники ювенальної превенції та лігівці розповідають школярам про свою діяльність та запрошують приєднатися до великої і дружньої сім’ї.


- Працювати з поліцією не складно, а до того ж цікаво та корисно для підростаючого покоління, адже ми допомагаємо дітям виховувати в собі гідну особистість, стати більш підкованими у сфері законодавства та найголовніше - підтримуємо людей, які цього потребують, - з такими словами майор поліції Оксана Божа знайомить дітей із Лігою.

За час існування організації (2 роки) діти спільно з поліцейськими встигли прийняти участь в сотнях різноманітних конкурсів, екскурсій, свят, профілактичних заходів. Крім того, підтримали десятки сімей, проживаючих на лінії розмежування, які опинились в складних життєвих обставинах.

«Ліга створена для того, щоб об'єднати всіх дітей Донеччини. В першу чергу лігівці направляють увесь свій потенціал на корисні справи. Ми запрошуємо усіх бажаючих приєднатися до нашої великої і дружньої родини, під назвою «Ліга майбутніх поліцейських» - зазначила Оксана Божа.

Щоб отримати консультацію про порядок подання заявки на зарахування телефонуйте за номером 066 363 80 90 - Оксана Анатоліївна.