Поліція Селидового відчинила двері відділення для юних гостей з прифронтових міст

16.11.2018 в 14:40

Дізнатися роботу кожного підрозділу поліції, самостійно зняти відбитки пальців, приміряти поліцейське спорядження, побачити зброю, яка знаходиться на оснащенні поліції, та посидіти за кермом новенького патрульного авто — все це чекало на учнів старших класів Селидового, Новогродівки, Гірника та Українська під час візиту до Селидівського відділення поліції.


Вчора, 15 листопада, двері селидівської поліції гостинно відкрилися для старшокласників. На юних гостей чекало знайомство із завданнями, які виконує поліція, та особливостями роботи кожного підрозділу.

Розпочалася екскурсія з чергової частини – місця, куди люди звертаються за допомогою в першу чергу. Школярам розповіли специфіку роботи цього підрозділу, а також дії співробітників поліції при отриманні виклику на номер «102». Діти побачили, як слідчо-оперативні групи вирушають на місце події, та як відбувається координація всіх нарядів поліції, задіяних на забезпечення публічної безпеки громадян.

Далі гостей було запрошено до актової зали, де старший інспектор сектору кадрового забезпечення Олена Гриценко розповіла старшокласникам про службу в поліції та порядок вступу до органів внутрішніх справ. Також школярі дізналися про основні вимоги, що висуваються до кандидатів на службу в поліції й переваги отримання освіти в навчальних закладах системи МВС. У свою чергу підлітки цікавилися вступними іспитами, пільговими умовами вступу та умовами проживання курсантів, на що отримували вичерпні відповіді.

Представники кожної служби Селидівськго відділення поліції познайомили юних гостей з особливостями роботи свого підрозділу. Найбільше підлітків вразило знайомство з роботою інспектора-криміналіста. Так, Богдан Зазуляк ознайомив школярів зі вмістом криміналістичної валізи, розповів про те, як знімаються відбитки пальців, у чому їх відмінності. Окрім цього, повідав про різні види експертиз та їх значення при розкритті правопорушень. «Секретний» кейс викликав велике захоплення, діти дивувалися, як в ньому вміщуються всі інструменти, які необхідні криміналісту для роботи на місці скоєння злочину.

А далі співробітники поліції розповіли учням про призначення та види спеціальних засобів й вогнепальної зброї, які використовують правоохоронці у службовій діяльності. Кожен із присутніх мав змогу приміряти шолом та бронежилет, потримати в руках гумову палицю та, на хвилинку, відчути себе захисниками правопорядку.

Окрім цього поліцейські нагадали дітям про відповідальність, яка наступає за скоєння протиправних діянь.

По завершенні екскурсії селидівські правоохоронці побажали дітям успіхів у навчанні та дотримання закону. Школярі, в свою чергу, подякували поліцейським за цікаву інформацію про роботу поліції і надану можливість подивитися на діяльність правоохоронних органів в реальних умовах.13:44 17.08.2019
На Донеччині поліція та громадськість реалізують соціальний проект з безпеки велосипедистів «Півтора метри поваги»
12:36 17.08.2019
Поліцейський сервіс та кадрова політика на Донеччині орієнтуватимуться на особливі потреби для жінок та чоловіків (ВІДЕО)
18:45 16.08.2019
В Маріуполі поліцейські повернули додому 14-річного хлопця
18:28 16.08.2019
Маленький Ярослав провів на чергування поліцейських, які заступили на забезпечення безпеки у вихідні
17:56 16.08.2019
Повістка про виклик
17:52 16.08.2019
Поліція розпочала кримінальне провадження за фактом перешкоджання діяльності журналістів у Маріуполі
16:57 16.08.2019
Понад 2,5 тисяч власників зброї притягнуті до адміністративної відповідальності на Донеччині
16:26 16.08.2019
На блокпосту поблизу Маріуполя поліцейські вилучили зброю
13:03 16.08.2019
Слов'янські лігівці нагадали юним громадянам правила дорожнього руху
12:50 16.08.2019
Моя робота - допомагати оперативникам і слідчим завжди бути на крок попереду злочинців, - Олена Чуйко