Поліція Селидового відчинила двері відділення для юних гостей з прифронтових міст

16.11.2018 в 14:40

Дізнатися роботу кожного підрозділу поліції, самостійно зняти відбитки пальців, приміряти поліцейське спорядження, побачити зброю, яка знаходиться на оснащенні поліції, та посидіти за кермом новенького патрульного авто — все це чекало на учнів старших класів Селидового, Новогродівки, Гірника та Українська під час візиту до Селидівського відділення поліції.


Вчора, 15 листопада, двері селидівської поліції гостинно відкрилися для старшокласників. На юних гостей чекало знайомство із завданнями, які виконує поліція, та особливостями роботи кожного підрозділу.

Розпочалася екскурсія з чергової частини – місця, куди люди звертаються за допомогою в першу чергу. Школярам розповіли специфіку роботи цього підрозділу, а також дії співробітників поліції при отриманні виклику на номер «102». Діти побачили, як слідчо-оперативні групи вирушають на місце події, та як відбувається координація всіх нарядів поліції, задіяних на забезпечення публічної безпеки громадян.

Далі гостей було запрошено до актової зали, де старший інспектор сектору кадрового забезпечення Олена Гриценко розповіла старшокласникам про службу в поліції та порядок вступу до органів внутрішніх справ. Також школярі дізналися про основні вимоги, що висуваються до кандидатів на службу в поліції й переваги отримання освіти в навчальних закладах системи МВС. У свою чергу підлітки цікавилися вступними іспитами, пільговими умовами вступу та умовами проживання курсантів, на що отримували вичерпні відповіді.

Представники кожної служби Селидівськго відділення поліції познайомили юних гостей з особливостями роботи свого підрозділу. Найбільше підлітків вразило знайомство з роботою інспектора-криміналіста. Так, Богдан Зазуляк ознайомив школярів зі вмістом криміналістичної валізи, розповів про те, як знімаються відбитки пальців, у чому їх відмінності. Окрім цього, повідав про різні види експертиз та їх значення при розкритті правопорушень. «Секретний» кейс викликав велике захоплення, діти дивувалися, як в ньому вміщуються всі інструменти, які необхідні криміналісту для роботи на місці скоєння злочину.

А далі співробітники поліції розповіли учням про призначення та види спеціальних засобів й вогнепальної зброї, які використовують правоохоронці у службовій діяльності. Кожен із присутніх мав змогу приміряти шолом та бронежилет, потримати в руках гумову палицю та, на хвилинку, відчути себе захисниками правопорядку.

Окрім цього поліцейські нагадали дітям про відповідальність, яка наступає за скоєння протиправних діянь.

По завершенні екскурсії селидівські правоохоронці побажали дітям успіхів у навчанні та дотримання закону. Школярі, в свою чергу, подякували поліцейським за цікаву інформацію про роботу поліції і надану можливість подивитися на діяльність правоохоронних органів в реальних умовах.12:57 27.10.2020
Команда поліції Донеччини перемогла у першому матчі ХХХ Чемпіонату України з волейболу
12:11 27.10.2020
Поліцейські Слов’янська відкрили кримінальне провадження за фактом перешкоджання здійсненню виборчого права
09:49 27.10.2020
Поліцейські Дружківки врятували літню жінку від пожежі
16:13 26.10.2020
Запрошуємо приєднатися до команди професіоналів! (ВІДЕО)
15:59 26.10.2020
Антон Геращенко: Структури МВС виконали завдання із забезпечення законності та правопорядку на місцевих виборах (ВІДЕО)
13:11 26.10.2020
Поліцейські Мирнограду розслідують ДТП, в якій постраждали четверо людей
11:45 26.10.2020
Поліція Маріуполя розпочала кримінальне провадження за фактом перешкоджання роботи виборчої комісії
11:08 26.10.2020
Поліцейські викрили бахмутчанина у вбивстві товариша
10:26 26.10.2020
За день голосування поліцейські Донеччини відкрили 22 кримінальних провадження за фактами порушень під час виборів
21:11 25.10.2020
Станом на 20:30 поліцейські Донеччини відкрили 20 кримінальних проваджень щодо порушень виборчого законодавства