Поліція Селидового відчинила двері відділення для юних гостей з прифронтових міст

16.11.2018 в 14:40

Дізнатися роботу кожного підрозділу поліції, самостійно зняти відбитки пальців, приміряти поліцейське спорядження, побачити зброю, яка знаходиться на оснащенні поліції, та посидіти за кермом новенького патрульного авто — все це чекало на учнів старших класів Селидового, Новогродівки, Гірника та Українська під час візиту до Селидівського відділення поліції.


Вчора, 15 листопада, двері селидівської поліції гостинно відкрилися для старшокласників. На юних гостей чекало знайомство із завданнями, які виконує поліція, та особливостями роботи кожного підрозділу.

Розпочалася екскурсія з чергової частини – місця, куди люди звертаються за допомогою в першу чергу. Школярам розповіли специфіку роботи цього підрозділу, а також дії співробітників поліції при отриманні виклику на номер «102». Діти побачили, як слідчо-оперативні групи вирушають на місце події, та як відбувається координація всіх нарядів поліції, задіяних на забезпечення публічної безпеки громадян.

Далі гостей було запрошено до актової зали, де старший інспектор сектору кадрового забезпечення Олена Гриценко розповіла старшокласникам про службу в поліції та порядок вступу до органів внутрішніх справ. Також школярі дізналися про основні вимоги, що висуваються до кандидатів на службу в поліції й переваги отримання освіти в навчальних закладах системи МВС. У свою чергу підлітки цікавилися вступними іспитами, пільговими умовами вступу та умовами проживання курсантів, на що отримували вичерпні відповіді.

Представники кожної служби Селидівськго відділення поліції познайомили юних гостей з особливостями роботи свого підрозділу. Найбільше підлітків вразило знайомство з роботою інспектора-криміналіста. Так, Богдан Зазуляк ознайомив школярів зі вмістом криміналістичної валізи, розповів про те, як знімаються відбитки пальців, у чому їх відмінності. Окрім цього, повідав про різні види експертиз та їх значення при розкритті правопорушень. «Секретний» кейс викликав велике захоплення, діти дивувалися, як в ньому вміщуються всі інструменти, які необхідні криміналісту для роботи на місці скоєння злочину.

А далі співробітники поліції розповіли учням про призначення та види спеціальних засобів й вогнепальної зброї, які використовують правоохоронці у службовій діяльності. Кожен із присутніх мав змогу приміряти шолом та бронежилет, потримати в руках гумову палицю та, на хвилинку, відчути себе захисниками правопорядку.

Окрім цього поліцейські нагадали дітям про відповідальність, яка наступає за скоєння протиправних діянь.

По завершенні екскурсії селидівські правоохоронці побажали дітям успіхів у навчанні та дотримання закону. Школярі, в свою чергу, подякували поліцейським за цікаву інформацію про роботу поліції і надану можливість подивитися на діяльність правоохоронних органів в реальних умовах.17:18 16.07.2020
Арсен Аваков: Безпека поза політикою – головне завдання МВС (ВІДЕО)
16:35 16.07.2020
Кампанія «Безпечні канікули» триває: поліція Донеччини провела профілактичні заходи для дітей з Чермалика
16:21 16.07.2020
Арсен Аваков нагородив пораненого захисника Леоніда Овдіюка, який підірвався на ворожій міні в зоні ООС (ВІДЕО)
15:52 16.07.2020
На Донеччині поліція на воді та прикордонники проводять спільні профілактичні заходи «Безпечне море» (ВІДЕО)
14:43 16.07.2020
Увага! Поліція встановлює свідків ДТП у Маріуполі
13:04 16.07.2020
Поліція Маріуполя відкрила кримінальне провадження за фактом витікання на вулиці міста невідомої речовини
11:53 16.07.2020
Поліція Донеччини відзначає День бухгалтера та аудитора
11:45 16.07.2020
На блокпосту поблизу Слов'янська правоохоронці виявили безвісти зниклого підлітка зі Львівщини
10:53 16.07.2020
У Костянтинівці поліцейські проводять перевірку за фактом падіння дитини з вікна
20:27 15.07.2020
Поліція викрила злочинну організацію, учасники якої незаконно збули чотири тонни пороху з казенного підприємства (ВІДЕО)