Поліція розпочала оперативно-профілактичне відпрацювання Покровської оперативної зони

21.08.2019 в 17:56

Про це повідомив сьогодні, 21 серпня, заступник начальника поліції Донецької області - начальник кримінальної поліції Артем Кисько під час брифінгу у Покровську. Також він представив тимчасово виконуючого обов’язки начальника Покровського відділу поліції, який керуватиме відпрацюванням.


Поліцейські проведуть серію превентивних заходів на території обслуговування Покровського відділу поліції та підпорядкованих йому відділень в Авдіївці, Добропіллі, Мирнограді та Селидовому. У заходах будуть задіяні додаткові сили поліції та збільшено кількість патрулів.

Артем Кисько відзначив, що відпрацювання насамперед спрямовано на протидію наркозлочинам, нелегальному обігу зброї, шахрайствам, незаконній вирубці лісу, вуличній злочинності і аварійності на дорогах.

«Мета нашої роботи - підвищення безпеки громадян, створення більш комфортних умов для життя. Відпрацювання не стосуватиметься законослухняних громадян, це насамперед повинен відчути криміналітет», - наголосив заступник начальника обласного главку поліції.

Він зазначив, що наразі поліцейські ряд позитивних напрацювань, зокрема зменшення кількості майнових злочинів, однак цього недостатньо.

На час відпрацювання, у зв’язку з тим, що начальник Покровського відділу поліції Юрій Гречишкін перебуває у відпустці, обов’язки керівника тимчасово виконуватиме Юрій Кондрацький. До ротації він очолював Добропільське відділення поліції.

Артем Кисько звернувся до жителів з проханням про інформаційну допомогу у боротьбі зі злочинністю.

Повідомити про правопорушення можна цілодобово за телефоном 102.