Поліція Нікольського притягує до кримінальної відповідальності домашнього кривдника

03.11.2020 в 16:07

Чоловік понесе відповідальність за систематичне вчинення насильства та постійні конфлікти в родині. Триває слідство.


До дільничного офіцера поліції звернулася 36-річна мешканка села Зоря Нікольського району та повідомила, що брат чоловіка систематично вчиняє стосовно неї психологічне та економічне насильство. З 33-річним порушником вони проживають однією сім’єю. Домашній тиран ніде не працює та зловживає алкогольними напоями.

Щодо правопорушника поліцейські кілька разів застосовували заходи адміністративного впливу відповідно до ст. 173-2 (вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) Кодексу України про адміністративні правопорушення, але на шлях виправлення чоловік так і не став.

Під час останнього випадку, коли кривдник вчинив конфлікт в стані алкогольного сп’яніння, поліцейські вже не обмежилися приписами та протоколом. Цього разу домашній тиран понесе кримінальну відповідальність за свої дії.

За фактом правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 126-1 Кримінального кодексу України (Домашнє насильство), слідчі  відкрили кримінальні провадження. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до 2 років.

Шановні громадяни!

Якщо ви відчуваєте, що вдома вас занадто контролюють чи обмежують вашу свободу, принижують та позбавляють права приймати самостійні фінансові рішення, шантажують дітьми або завдають вам фізичної шкоди – звертайтеся до поліції за номером 102.

В жодному разі не замовчуйте такі випадки та не соромтеся про них розповісти.