Поліція на воді забезпечує безпеку під час чемпіонату України з вітрильного спорту

17.09.2020 в 13:10

14-19 вересня в Маріуполі відбуваються всеукраїнські змагання з вітрильного спорту в олімпійських класах яхт. Участь у перегонах беруть понад півсотні учасників з 8 регіонів країни. За безпекою під час регати стежать представники роти поліції особливого призначення, зокрема поліція на воді.


В акваторії Азовського моря стартував чемпіонат України з вітрильного спорту. За першість змагаються 57 яхтсменів та яхтсменок з Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Миколаївської, Одеської, Тернопільської, Харківської областей та міста Київ. Боротьба ведеться на олімпійських класах яхт «470», «Laser», «Laser Radial», «RSX», «Finn».

Змагання проходять під охороною поліції. У морі по периметру курсує поліцейський катер. Окрім звичних завдань з підтримання громадського порядку, завдання екіпажа – безпека спортсменів. На борту судна також присутній суддя змагань, який стежить за дотриманням учасниками правил.

Поліція на воді є структурним підрозділом роти поліції особливого призначення, а до її повноважень входить забезпечення безпеки на морській ділянці довжиною близько 100 км та запобігання браконьєрству. Разом з вело-, мото- та кінними патрулями поліція на воді входить до складу курортної поліції.