Поліція Донеччини розробляє стратегію впровадження змін з урахуванням потреб суспільства

26.10.2018 в 18:55

Як зробити так, щоб нові проекти з безпеки працювали на 100% та відповідали очікуванням громадян? Вдосконалення технологій управління проектами стало результатом серії тренінгів з проектного менеджменту для керівників обласного управління поліції.


«Мета заходу – підвищити якість впровадження змін в поліції Донеччини, надання поліцейських послуг громадянам, а також рівень безпеки в регіоні», - відзначив начальник Головного управління Нацполіції в Донецькій області Микола Семенишин.

Чотириденне навчання організоване за ініціативою представника управління забезпечення прав людини Нацполіції Україні в Донецькій області Ольги Светлічної. У якості тренерів виступили фахівці Фонду розвитку Маріуполя Уляна Токарєва та Тетяна Ломакіна.

Керівники різних служб вивчали методи оцінки потреб населення та систему управління якістю реалізації проектів. Співробітники навчалися управляти ресурсами, ризиками та комунікаціями, зокрема залучати до процесу змін стейкхолдерів (зацікавлені сторони).

В ході підсумкового практичного завдання правоохоронці з нуля розробили план впровадження нового проекту по роботі з дітьми.

Ця стратегія управління буде використана, щоб забезпечити якісну реалізацію як нових програм, так і тих, що вже працюють, а це близько тридцяти проектів.